Fototapety cyfra - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet cyfra. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw cyfra został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych cyfra można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety cyfra to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach cyfra oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji cyfra można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji cyfra będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem cyfra z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja cyfra jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety cyfra - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety cyfra to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji cyfra cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw cyfra może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji cyfra mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety cyfra między szafkami kuchennymi. Motyw cyfra może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji cyfra w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę cyfra do wymiaru swojej ściany

Fototapety cyfra to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet cyfra jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet cyfra pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety cyfra w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji cyfra sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem cyfra będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet cyfra na flizelinie

Fototapety cyfra na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji cyfra nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety cyfra dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta cyfra z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji cyfra została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach cyfra są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe cyfra to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne cyfra, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

cyfra - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
Buddha Zen

Fototapeta "Buddha Zen"

Cena od:
183,64 zł
Сердце

Fototapeta "Сердце"

Cena od:
183,64 zł
Сердце

Fototapeta "Сердце"

Cena od:
183,64 zł
データー

Fototapeta "データー"

Cena od:
183,64 zł
Christmas Card

Fototapeta "Christmas Card"

Cena od:
183,64 zł
New Year 2014

Fototapeta "New Year 2014"

Cena od:
183,64 zł
Like Board

Fototapeta "Like Board"

Cena od:
183,64 zł
Health

Fototapeta "Health"

Cena od:
183,64 zł
Open Calendar

Fototapeta "Open Calendar"

Cena od:
183,64 zł
Old Man Hands

Fototapeta "Old Man Hands"

Cena od:
183,64 zł
DIET

Fototapeta "DIET"

Cena od:
183,64 zł
DIET

Fototapeta "DIET"

Cena od:
183,64 zł
Spa still life

Fototapeta "Spa still life"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21