Fototapety gazety - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet gazety. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw gazety został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych gazety można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety gazety to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach gazety oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji gazety można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji gazety będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem gazety z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja gazety jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety gazety - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety gazety to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji gazety cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw gazety może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji gazety mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety gazety między szafkami kuchennymi. Motyw gazety może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji gazety w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę gazety do wymiaru swojej ściany

Fototapety gazety to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet gazety jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet gazety pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety gazety w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji gazety sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem gazety będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet gazety na flizelinie

Fototapety gazety na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji gazety nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety gazety dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta gazety z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji gazety została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach gazety są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe gazety to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne gazety, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

gazety - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
TV interview

Fototapeta "TV interview"

Cena od:
183,64 zł
kid's bedroom

Fototapeta "kid's bedroom"

Cena od:
183,64 zł
newspaper.

Fototapeta "newspaper."

Cena od:
183,64 zł
TV interview

Fototapeta "TV interview"

Cena od:
183,64 zł
ニュース

Fototapeta "ニュース"

Cena od:
183,64 zł
press rollers

Fototapeta "press rollers"

Cena od:
183,64 zł
ファイル

Fototapeta "ファイル"

Cena od:
183,64 zł
NEWS

Fototapeta "NEWS"

Cena od:
183,64 zł
paper

Fototapeta "paper"

Cena od:
183,64 zł
newspapers.

Fototapeta "newspapers."

Cena od:
183,64 zł
Newspapers

Fototapeta "Newspapers"

Cena od:
183,64 zł
Paper Mill

Fototapeta "Paper Mill"

Cena od:
183,64 zł
Tageszeitung

Fototapeta "Tageszeitung"

Cena od:
183,64 zł
期待

Fototapeta "期待"

Cena od:
183,64 zł
展望

Fototapeta "展望"

Cena od:
183,64 zł
Read Newspaper

Fototapeta "Read Newspaper"

Cena od:
183,64 zł
Paper Mill

Fototapeta "Paper Mill"

Cena od:
183,64 zł
Newspapers

Fototapeta "Newspapers"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21