Fototapety konny - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet konny. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw konny został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych konny można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety konny to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach konny oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji konny można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji konny będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem konny z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja konny jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety konny - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety konny to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji konny cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw konny może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji konny mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety konny między szafkami kuchennymi. Motyw konny może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji konny w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę konny do wymiaru swojej ściany

Fototapety konny to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet konny jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet konny pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety konny w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji konny sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem konny będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet konny na flizelinie

Fototapety konny na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji konny nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety konny dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta konny z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji konny została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach konny są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe konny to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne konny, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

konny - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
horse

Fototapeta "horse"

Cena od:
183,64 zł
Cavalla

Fototapeta "Cavalla"

Cena od:
183,64 zł
horse

Fototapeta "horse"

Cena od:
183,64 zł
Polo Ball hit

Fototapeta "Polo Ball hit"

Cena od:
183,64 zł
Belle attitude

Fototapeta "Belle attitude"

Cena od:
183,64 zł
Injured equine

Fototapeta "Injured equine"

Cena od:
183,64 zł
reared horse

Fototapeta "reared horse"

Cena od:
183,64 zł
horse

Fototapeta "horse"

Cena od:
183,64 zł
Hindernis

Fototapeta "Hindernis"

Cena od:
183,64 zł
horse trailers

Fototapeta "horse trailers"

Cena od:
183,64 zł
Horses in dust

Fototapeta "Horses in dust"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21