Fototapety kontener - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet kontener. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw kontener został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych kontener można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety kontener to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach kontener oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji kontener można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji kontener będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem kontener z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja kontener jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety kontener - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety kontener to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji kontener cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw kontener może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji kontener mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety kontener między szafkami kuchennymi. Motyw kontener może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji kontener w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę kontener do wymiaru swojej ściany

Fototapety kontener to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet kontener jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet kontener pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety kontener w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji kontener sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem kontener będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet kontener na flizelinie

Fototapety kontener na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji kontener nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety kontener dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta kontener z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji kontener została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach kontener są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe kontener to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne kontener, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

kontener - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
Containers

Fototapeta "Containers"

Cena od:
183,64 zł
film3

Fototapeta "film3"

Cena od:
183,64 zł
empty plate

Fototapeta "empty plate"

Cena od:
183,64 zł
Nail polish

Fototapeta "Nail polish"

Cena od:
183,64 zł
film5

Fototapeta "film5"

Cena od:
183,64 zł
lavender spa

Fototapeta "lavender spa"

Cena od:
183,64 zł
Umzug

Fototapeta "Umzug"

Cena od:
183,64 zł
Containers

Fototapeta "Containers"

Cena od:
183,64 zł
Container Ship

Fototapeta "Container Ship"

Cena od:
183,64 zł
総義歯

Fototapeta "総義歯"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21