Fototapety pracy - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet pracy. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw pracy został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych pracy można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety pracy to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach pracy oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji pracy można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji pracy będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem pracy z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja pracy jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety pracy - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety pracy to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji pracy cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw pracy może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji pracy mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety pracy między szafkami kuchennymi. Motyw pracy może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji pracy w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę pracy do wymiaru swojej ściany

Fototapety pracy to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet pracy jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet pracy pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety pracy w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji pracy sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem pracy będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet pracy na flizelinie

Fototapety pracy na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji pracy nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety pracy dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta pracy z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji pracy została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach pracy są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe pracy to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne pracy, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

pracy - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
Paint series

Fototapeta "Paint series"

Cena od:
183,64 zł
Auswertungen

Fototapeta "Auswertungen"

Cena od:
183,64 zł
Website Coding

Fototapeta "Website Coding"

Cena od:
183,64 zł
Stack Of Files

Fototapeta "Stack Of Files"

Cena od:
183,64 zł
electrician

Fototapeta "electrician"

Cena od:
183,64 zł
Plan de éxito

Fototapeta "Plan de éxito"

Cena od:
183,64 zł
Wood floor

Fototapeta "Wood floor"

Cena od:
183,64 zł
police

Fototapeta "police"

Cena od:
183,64 zł
handshake

Fototapeta "handshake"

Cena od:
183,64 zł
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21