Fototapety ster - inspirujące zdjęcia na ścianie

Zachwycające kolory i oryginalne wzory to cechy kolekcji fototapet ster. Różnorodność dekoracji w tej kategorii sprawia, że motyw ster został wykorzystany w najróżniejszy sposób. Wśród fototapet ściennych ster można znaleźć między innymi nowoczesne fotografie, motywy inspirujące się stylem vintage czy ujęciami najsłynniejszych fotografów. Fototapety ster to kolekcja stworzona dla miłośników nowoczesnych dekoracji, które potrafią oczarować swoim pięknem. Wyraziste kolory na fototapetach ster oraz wzór oddany w najdrobniejszych detalach został osiągnięty dzięki wysokiej jakości wydruku. Wszystko to sprawia, że fototapety z kolekcji ster można ciekawie wykorzystać w aranżacji pomieszczenia. Dzięki dekoracjom z kolekcji ster będzie można wprowadzić najpiękniejsze kolory do swojego wnętrza. Jako wielkowymiarowa dekoracja, fototapeta z motywem ster z pewnością będzie doskonale wyglądała. Jeśli szukasz oryginalnej, kolorowej fototapety, to kolekcja ster jest stworzona dla Ciebie.

czytaj więcej zwiń opis

Fototapety ster - pomysły na aranżację wnętrz z fototapetami

Fototapety ster to dekoracja ścienna w większym wymiarze. Niektórym może wydawać się, że aranżacja wnętrza z udziałem tej dekoracji ściennej będzie trudna. My uważamy że wręcz przeciwnie - fototapety z kolekcji ster cechują się wzorem, który można na różny sposób wykorzystać we wnętrzach. Oryginalny wzór fototapety można wyeksponować, motyw ster może z powodzeniem być tłem np. dla stołu w jadalni. Fototapety z kolekcji ster mogą również udekorować pojedyncze meble. Taka dekoracja może urozmaicić przestrzeń nad umywalką lub wokół lustra. Ciekawy efekt można uzyskać dzięki umieszczeniu fototapety ster między szafkami kuchennymi. Motyw ster może nie będzie tak wyeksponowany, ale za to kuchenne pomieszczenie nabierze nowoczesnego charakteru. W ostatnim czasie modne jest kontrastowe łączenie dekoracji ściennych. Nasza propozycja to fototapeta z kolekcji ster w połączeniu z intensywną barwą np. czerwonym kolorem ścian. Jesteśmy pewni że taka aranżacja zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Dopasuj fototapetę ster do wymiaru swojej ściany

Fototapety ster to nowoczesne dekoracje, które w oryginalny sposób odmienią pomieszczenie. W galerii bimago każda z fototapet ster jest dostępna w siedmiu wymiarach, najmniejszy to 150x105 cm a największy to 450x315 cm. Różne wymiary fototapet ster pozwalają na różnorodną aranżację wnętrz z ich udziałem. Najmniejszy wymiar fototapety ma rozmiar podobny do większego plakatu i w podobny sposób można ją wykorzystać w pomieszczeniu - nad biurkiem, meblościanką czy komodą. Z kolei nieco większe rozmiary wymagają umieszczenia fototapety na całej długości ściany - jednak fototapeta może zajmować określoną część ściany lub optycznie dzielić pomieszczenie na dwie części. Fototapety ster w największym wymiarze to dekoracje z pełnym rozmachem. Taki wymiar pozwoli na ozdobienie większego pomieszczenia. Wzory fototapet w kolekcji ster sprawiają, że dekoracja ta w każdym wymiarze będzie doskonale wyglądała. Dzięki temu swój upatrzony produkt z motywem ster będziesz mógł zaaranżować w rozmaity sposób w swoim wnętrzu.

Wyjątkowe cechy fototapet ster na flizelinie

Fototapety ster na flizelinie cechują się doskonałym wyglądem i wytrzymałością. Elastyczny materiał sprawia, że dekoracja ta jest bardzo prosta w nakładaniu. Fototapety z kolekcji ster nawet w dużych rozmiarach można samodzielnie zamontować na ścianie. Ponadto, fototapety ster dzięki wzorzystemu wydrukowi oraz flizelinie korygują drobne nierówności i niedoskonałości ściany. Jeśli marzysz o odświeżeniu aranżacji swojego wnętrza, to fototapeta ster z pewnością będzie na to doskonałym sposobem. Warto również wspomnieć, że każda z fototapet z kolekcji ster została stworzona z myślą o ekologii. Tonery użyte przy fototapetach ster są ekologiczne i bezzapachowe. Fototapety flizelinowe ster to nowoczesne dekoracje, które mają również praktyczne cechy: zapewniają one izolacją cieplną i akustyczną. Jeśli chcesz dodać komfortu w swoim wnętrzu, przemyśl dekorację wnętrza z fototapetą. Polecamy zarówno fototapety ścienne ster, jak i inne dekoracje w galerii bimago.

 • <%= message %>

ster - fototapety na wymiar

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21