tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz

Pokój dziecięcy - stwórz maluchowi wyjątkową przestrzeń

W świecie widzianym oczami dziecka wszystko ma magiczny wymiar, a każdy dzień jest okazją do przeżywania niezapomnianych przygód. Wystrój pokoju malucha powinien w sobie łączyć funkcjonalność i estetykę, ale przede wszystkim wyrażać jego pasje i osobowość.

Pokój dziecięcy spełnia szereg funkcji – to miejsce zabaw, nauki, snu oraz przechowywania niezliczonej ilości zabawek. Liczy się dobra organizacja przestrzeni i wydzielenie stref funkcjonalnych – możesz to zrobić za pomocą fototapety, która będzie wyznaczała kącik rozrywki lub miejsce przeznaczone do nauki. Z kolei obrazy czy naklejki ścienne wniosą do wnętrza dużą dawkę koloru i pozytywnej energii.

Metamorfoza odświeżenie pokoju Asi

Metamorfoza

Pokój ośmioletniej Asi został urządzony przede wszystkim funkcjonalnie, aby miała dużo wolnej przestrzeni do zabawy. Jednak dziewczynka w pewnym momencie zatęskniła za kolorem i poprosiła rodziców o ożywienie białej ściany. Asia ma wyjątkowy talent artystyczny i spędza godziny na malowaniu akwarelami – z tego względu wybrała dekorację ścienną, która podkreśla jej kreatywną osobowość. Fototapeta z płatkami akwarelowej róży nadała wnętrzu odrobinę artyzmu, a przy tym wspaniale wyeksponowała turkusowe dodatki.

Porada miesiąca

bimago. radzi:

Dzieci dorastają w zawrotnym tempie, więc dekoracja ich pokoju podlega dynamicznym zmianom. Mamy proste rozwiązanie tego problemu – naklejki ścienne, które równie łatwo nakleisz jak i usuniesz ze ściany. Do wnętrza urządzonego w stylu marynistycznym, w którym dominuje biel i błękit, doskonale pasuje naklejka w kolorze żółtym. Ożywi aranżację i wniesie do pomieszczenia odrobinę przytulności, a kiedy maluch podrośnie z łatwością wymienisz ją na dekorację dopasowaną do charakteru i pasji dziecka.

Zobacz inne wnętrza