tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz

Przedpokój – najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Przedpokój spełnia wyjątkową rolę w każdym mieszkaniu. To właśnie on wita nas i naszych gości od progu i stanowi tym samym preludium tego, jakiego stylu można się spodziewać w całym mieszkaniu. Zadbaj o stylową oprawę swojego przedpokoju i spraw, aby każdy powrót do domu cieszył nie tylko duszę, ale i oko!

Aranżacja przedpokoju wymaga sporej kreatywności, gdyż pomieszczenie to jest zazwyczaj niewielkie, wąskie i pozbawione dostępu do światła dziennego. Kolorystyka powinna być stonowana, nie przytłaczająca swoim designem, najlepiej stworzona na bazie jasnych barw, bądź wzorów powiększających optycznie przestrzeń. Całość idealnie dopełnią stylowe dekoracje ścienne, jak modne fototapety czy obrazy.

Metamorfoza Zielony zakątek w domu Magdy

Metamorfoza

Magda uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu natury. Zawsze, gdy wracała do domu ze swoich wycieczek, jej przedpokój wydawał się bardzo chłodny i nie pasował do jej osobowości. Pod wpływem impulsu zdecydowała się na małą zmianę wystroju i ozdobiła swoje ściany naklejką i fototapetą z motywem leśnym. Teraz mieszkanie Magdy nie tylko nabrało wyjątkowo stylowego wyglądu, ale i idealnie odzwierciedla jej indywidualny charakter!

Porada miesiąca

bimago. radzi:

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które widzimy po przejściu przez drzwi, dlatego powinien on być świetnie zorganizowany i uporządkowany. Przy aranżowaniu tego miejsca warto pomyśleć o takich rozwiązaniach, które pozwolą nam ukryć wszystkie rzeczy i utrzymać idealny porządek.

Nie zapominajmy jednak o dopieszczeniu go detalami, takimi jak niebanalna wycieraczka czy lustro stojące, w którym będziemy mogli przejrzeć się przed opuszczeniem domu. Na ścianę proponujemy plakaty w ramie, które świetnie sprawdzą się w wąskim korytarzu.

Zobacz inne wnętrza