Jak przyklejać naklejki na ścianę?

Krok 1

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 1 Naklejkę należy rozłożyć na płaskiej i twardej powierzchni. Jeśli pod przezroczystą folią transportową widoczne są pęcherzyki powietrza, to jest to zupełnie normalne i nie stanowi o mankamencie towaru.

Krok 2

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 2 Jeśli naklejka jest dużym i skomplikowanym motywem, proponujemy podzielić wzór na mniejsze elementy, aby ułatwić sobie nałożenie go na ścianę.

Krok 3

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 3 Na tym etapie należy usunąć pęcherzyki powietrza spod folii transparentnej (można to zrobić za pomocą plastikowej łopatki). Łopatkę mocno przyciskamy do wzoru i przesuwamy do końca folii.

Krok 4

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 4 Następnie delikatnie odklejamy przezroczystą folię transportową od papieru - w ten sposób, aby cały motyw pozostał na folii przezroczystej. Jeśli jakieś elementy naklejki pozostaną na papierze, należy docisnąć motyw jeszcze raz łopatką i ponownie spróbować odkleić.

Krok 5

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 5 Folię przezroczystą wraz z przyklejonym motywem delikatnie przykładamy do ściany w miejscu, w którym ma być przyklejona naklejka. Aby ułatwić sobie nałożenie motywu na ścianę, możemy wcześniej odpowiednio zaznaczyć miejsce przyklejenia naklejki (np. ołówkiem lub taśmą samoprzylepną).

Krok 6

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 6 Motyw należy przykleić delikatnie dociskając go do ściany. Jeśli pod naklejką pojawią się pęcherzyki powietrza, można je łatwo usunąć za pomocą plastikowej łopatki.

Krok 7

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 7 Gdy naklejka wraz z folią transportową są już przyklejone do ściany, należy delikatnie usunąć przezroczystą folię w ten sposób, aby na ścianie pozostała wyłącznie naklejka. Folię transparentną najłatwiej zagiąć, a następnie delikatnie odrywać w dół, dociskając ją palcami do ściany. Jeśli zdarzy się, że motyw zacznie się odklejać razem z folią, należy jeszcze raz mocno docisnąć folię i naklejkę do ściany i ponownie powoli odkleić samą folię.

Krok 8

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 8 Na koniec można jeszcze raz docisnąć naklejkę do ściany za pomocą plastikowej łopatki.

Krok 9

Jak przyklejać naklejki na ścianę - krok 9 Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak rozkoszować się widokiem pięknej dekoracji ściennej :)
 
Copyright © 2009 - 2015 Bimago. All rights reserved.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Zgadzam się
;