inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Darmowa dostawa Koniec promocji za: : :

Embrace
the moment
~Art Collection~

Poczuj subtelność skąpanych w słońcu krajobrazów

Odkryj kolekcję

RIGHT HERE. RIGHT NOW.

embrace the moment

Embrace The Moment

Otwórz się na nowe doznania. Doświadczaj wyjątkowej więzi z naturą, kulturą, napotkanymi ludźmi. Odkrywaj nowe miejsca, nowe barwy, nowe zapachy i smaki... Życie to podróż, a podróż to tworzenie wspomnień - tych ulotnych jak nadmorska bryza i tych, które pozostają w sercu na zawsze. Zainspiruj się najnowszą kolekcją od bimago i zachowaj wspomnienie lata na dłużej.

embrace the moment

Feel free

Live with no excuses
and travel with no regrets Oscar Wilde

Be back

Embrace The MomentNowa kolekcja od bimago

Embrace The Moment to autorska kolekcja wyjątkowych wzorów plakatów stworzonych przez artystów bimago. Do jej powstania zainspirowało nas ulotne piękno skąpanych w słońcu krajobrazów oraz dyskretny urok letnich barw: ognistej terakoty i kojącego lazuru. Motywem przewodnim łączącym wszystkie motywy kolekcji jest chęć zachowania ulotnych wspomnień lata na dłużej. Wiatr poruszający liśćmi palm, spalony słońcem piasek i krystalicznie czyste morze - Embrace The Moment to piękno chwili zaklęte w minimalistycznej, pełnej wyrazu fotografii.

Lazur i terakota Duet idealny

Wzory z kolekcji Embrace The Moment ułożone są w taki sposób, by początkowo w palecie barw dominowała ciepła terakota, a następnie: łagodny lazur. Całość wieńczą wzory , w których obie barwy idealnie się dopełniają, a żywioły ziemi i wody łączą się w niezwykłym duecie. Artystycznym zamysłem twórców bimago było stworzenie kolekcji różnorodnej, ale spójnej estetycznie: wszystkie wzory Embrace The Moment można dowolnie ze sobą łączyć, a całość zawsze będzie się idealnie prezentować. Jeden mocny akcent, niezwykły tryptyk, a może wieloelementowa galeria ścienna - jaka kompozycja najlepiej sprawdzi się na Twojej ścianie?

embrace the moment