inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Promocja ważna do 03.10.2022

Obrazy do biura i obrazy do gabinetu

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Metaliczny świat
od
168,28 zł
258,88 zł
  1. 1
  2. 2
Biuro to przestrzeń, która sprzyjać powinna koncentracji, ale i kreatywności. Warto, by urządzić ją w sposób uporządkowany, przemyślany i estetyczny. Obrazy do biura powinny podkreślać profesjonalizm, a także idealnie komponować się z pomieszczeniem. Doskonale sprawdzą się tu zatem minimalistyczne obrazy z motywacyjnymi cytatami, mapami miast bądź też abstrakcyjnymi figurami. Obrazy do gabinetu od bimago idealnie wypełnią ściany biurowych wnętrz w stylu skandynawskim, minimalistycznym, vintage, boho, glamour, vintage i retro.

Obrazy do biura - jakie dekoracje ścienne wybrać?

Przestrzeń biurowa oprócz sali konferencyjnej, miejsca do przechowywania dokumentów oraz komfortowych miejsc pracy dla pracowników powinna również odpowiednio się prezentować. W końcu nierzadko w biurze odwiedzają nas klienci i kontrahenci. Prostym sposobem na zmianę wnętrza są dekoracje ścienne. Obrazy do biura idealnie wpiszą się w taką przestrzeń, dodając jej kolorów i niepowtarzalnego stylu. Ozdoby w takim miejscu nie powinny być kontrowersyjne, warto więc wybierać bezpieczne połączenia kolorów oraz uniwersalną tematykę. Abstrakcje, pejzaże oraz zdjęcia na płótnie to propozycje obrazów, które w biurze będą dobrze wyglądać. Akcent kolorystyczny nada wnętrzu indywidualnego charakteru, dzięki któremu nasi pracownicy, kontrahenci i klienci będą się w nim lepiej czuć.


 

Idealne obrazy do biura rachunkowego

W biurze rachunkowym często dysponujemy ograniczoną powierzchnią. Biurka oraz szafy do przechowywania dokumentów nie zostawiają wiele przestrzeni na kreatywne udekorowanie biura. Obrazy, które nie zajmują wiele miejsca, mogą być idealnym rozwiązaniem tej sytuacji. Dzięki takim ozdobom stworzymy niepowtarzalną aranżację siedziby naszej firmy. Obrazy do biura rachunkowego mogą być w różnej tematyce, wszystko zależy od tego, jaki styl chcemy nadać we wnętrzu. Jeśli uwielbiamy skandynawski minimalizm, to strzałem w dziesiątkę będą dekoracje w czarno białej kolorystyce. Z kolei dla wnętrz w bardziej tradycyjnym stylu, polecamy pejzaże lub martwą naturę.

Grafika na ścianę do biura - nowoczesne abstrakcje

Obrazy dla pomieszczeń biurowych firm i start-up’ów, które zarabiają dzięki swojej innowacyjności i kreatywności, mogą być nie lada wyzwaniem dla dekoratorów. Z jednej strony profesjonalny wygląd, z drugiej odpowiednie zaprojektowana przestrzeń może sprzyjać nowym i innowacyjnym pomysłom. Warto więc ściany biura ozdobić niesamowitymi grafikami, wyrazistymi kolorami oraz awangardowymi dekoracjami. Przestrzeń w firmie o takim profilu może zostać zaprojektowana w niestandardowy sposób. Zamiast sali konferencyjnej można urządzić kącik z wygodnymi kanapami i pufami, który będzie sprzyjać kreatywnym spotkaniom. Zamiast zwykłych biurek, każdy z pracowników może dopasować do siebie swoje stanowisko pracy. W tak zaprojektowanej przestrzeni biurowej również dekoracje powinny oddawać charakter firmy. Efektowne grafiki na ścianie inspirowanej sztuką street art, pomysłowe plakaty motywacyjne czy nowoczesne abstrakcje - w takim biurze warto postawić na oryginalne rozwiązania a wtedy zarówno firma jak i pracownicy z pewnością będą się kreatywnie rozwijać.