Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 29.09.2020 Zobacz

Kolekcja obrazów Street Art - Banksy i sztuka graffiti

Liczba produktów w kategorii: 360

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 8
Obraz Nadzieja (Banksy)
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Nadzieja (Banksy)
Obraz Mario and Cop by Banksy
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Mario and Cop by Banksy
Obraz Małpa i banan
Cena od:
157,52 zł
225,04 zł
Obraz na płótnie Małpa i banan
Obraz Jelenie w garniturach I
Cena od:
119,20 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Jelenie w garniturach I
Obraz Banksy na drewnie
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Banksy na drewnie
Obraz Banksy na cegle
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Banksy na cegle
Obraz Serce (kolekcja)
Cena od:
103,80 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Serce (kolekcja)
Obraz Kontroler (4-częściowy)
Cena od:
120,56 zł
172,28 zł
Obraz na płótnie Kontroler (4-częściowy)
Obraz nowoczesny Banksy: Uciekający balon
Cena od:
157,52 zł
225,04 zł
Obraz na płótnie Banksy: Uciekający balon
Obraz nowoczesny Nowa generacja
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Nowa generacja
Obraz Sportowe rozgrywki
Cena od:
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Sportowe rozgrywki
Obraz nowoczesny Młodzieżowy świat
Cena od:
156,80 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Młodzieżowy świat
Obraz Bomb Hugger by Banksy
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Bomb Hugger by Banksy
Obraz nowoczesny Life is beautiful
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Life is beautiful
Obraz Samolot (Banksy)
Cena od:
103,80 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Samolot (Banksy)
Obraz Mały zabójca (Banksy)
Cena od:
59,16 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Mały zabójca (Banksy)
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 8

Obrazy street art – z ulicy do wnętrz

Termin „street art” odnosi się do dziedziny sztuki tworzonej w miejscu publicznym, najczęściej na ulicach miast. Najbardziej popularną formą sztuki ulicy jest graffiti – naścienne obrazy lub rysunki, często z przesłaniem społeczno-politycznym, nieraz umieszczane na murach bez odpowiedniego zezwolenia. Obecnie graffiti przestaje być kojarzone z wandalizmem i zaczyna być traktowane jako wyraz nieskrępowanej ekspresji artystycznej. Nic więc dziwnego że graffiti inspiruje i staje się modnym motywem w aranżacji wnętrz. W galerii bimago znajdziecie całą kolekcję inspirowaną dziełami Banksy'ego a także innych artystów z nurtu street art. W kolekcji bimago można znaleźć obrazy street w różnych rozmiarach i kolorach. W kolekcji Street art wiele obrazów to wzory w intensywnych, zdecydowanych barwach, które ożywią wnętrze i wprowadzą do nich oryginalną kolorystykę. Nie zabrakło również dekoracji w czarno białych kolorach. Takie wydruki polecamy dla osób, które szukają eleganckich a jednocześnie nowoczesnych dekoracji ściennych.

czytaj więcej zwiń opis

Sztuka graffiti na obrazach - oryginalny pomysł na dekorację ścian

Urządzając nowoczesne, stylowe wnętrze, nie powinniśmy zapominać o znaczeniu dekoracji ściennych, które mają nie tylko walor estetyczny, ale pozwalają też na stworzenie przyjemnej atmosfery w naszych czterech ścianach. Jeśli pragniemy w oryginalny sposób podkreślić nowoczesny styl aranżacji, nie powinniśmy pozostać obojętni wobec obrazów graffiti oferowanych w kolekcji bimago. Obrazy graffiti sprawdzą się przede wszystkim w salonie, ale możemy wykorzystywać je także w innych pomieszczeniach: w jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowym czy kuchni. Dzięki takim dekoracjom nadamy pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i zaskoczymy gości oraz znajomych niebanalnym pomysłem dekoracyjnym. Ze względu na ich bardzo nowoczesny i awangardowy charakter, niektóre obrazy street art z bimago mogą być wykorzystywane jako obrazy młodzieżowe. W naszej kolekcji nie zabrakło również obrazów motywacyjnych – dekoracji z napisami i cytatami wyrażające pewną filozofię życiową i pobudzające nas do działania. Obrazy Street art to dekoracje, które pomogą nam urozmaicić wystrój nie tylko wnętrz mieszkalnych, ale także biur, urzędów, restauracji czy kawiarni. Zapraszamy do obejrzenia bogatej oferty obrazów młodzieżowych, graffiti, motywacyjnych i inspirowanych sztuką Banksy'ego.

Dzieła Banksy'ego - obrazy inspirowane sztuką graffiti

Najbardziej znanym współczesnym artystą, oddającym się sztuce ulicy, jest brytyjski artysta o nieujawnionej do końca tożsamości, tworzący pod pseudonimem Banksy. Jego prace pojawiają się na ulicach Londynu i w innych zakątkach świata, między innymi na murze izraelsko-palestyńskim. Dzieła Banksy’ego często są związane z miejscem ich umieszczenia i są wyrazem poglądów społeczno-politycznych autora. Jeśli zatem znudziła nam się aranżacja wnętrza mieszkalnego czy biurowego i pragniemy upiększyć nasze ściany niebanalnymi dekoracjami, warto zainteresować się wydrukami na płótnie z dziełami Banksy'ego. Na jego muralach często pojawiają się policjanci, żołnierze, dzieci, zwierzęta z symbolami i pacyfistycznymi sloganami. Obrazy z tymi dziełami sprawdzą się w pokoju młodzieżowym, biurze agencji reklamowej, pubie lub w innym pomieszczeniu, w którym chcemy stworzyć awangardową aranżację wnętrza.

Obrazy graffiti i inne dekoracje w kolekcji bimago

Obrazy graffiti, młodzieżowe i motywacyjne to jedne z licznych wzorów oferowane w bimago. W kolekcji można znaleźć obrazy jednoczęściowe lub dekoracje w kilku częściach. Obrazy wieloczęściowe mają tę zaletę, że uwypuklają dekoracyjność wybranego przez nas wzoru. Ponadto, stwarzają one większe możliwości aranżacyjne niż obrazy jednoczęściowe. Przykładowo, obrazy street art w formie tryptyków możemy powiesić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości, natomiast obrazy wieloczęściowe mogą być umieszczone pionowo bądź poziomo. Otwiera to pole do różnych eksperymentów w aranżacji naszego wnętrza. Jeśli szukamy oryginalnego pomysłu na dekorację nowoczesnych wnętrz mieszkalnych lub biurowych, oprócz tej kolekcji, warto zainteresować się także innymi obrazami na płótnie oferowanymi w sklepie bimago. Nasze kolekcje zawierają dekoracje pasujące zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i do bardziej klasycznych wnętrz. Można wybierać pomiędzy motywami kwiatowymi, pejzażami, abstrakcjami, portretami lub motywami Zen, inspirowanymi sztuką orientalną.