Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 29.09.2020 Zobacz

Plakaty Nowoczesne

Liczba produktów w kategorii: 35

Plakat Indigo [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Indigo [Poster]
Plakat Antyczny [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Antyczny [Poster]
Plakat Moduł [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Moduł [Poster]
Plakat Gamma [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Gamma [Poster]
Plakat Telemark [Poster]
Cena od:
29,00 zł
Plakat Telemark [Poster]

Śródtytuł pierwszy w h2

Nowoczesny wystrój wnętrz to określenie, które w branży funkcjonuje już od dłuższego czasu. Słysząc je, w naszej wyobraźni momentalnie rysują się przepełnione bielą wnętrza, z precyzyjnie dobranym umeblowaniem i idealnym balansem znajdujących się w nim przedmiotów. Monochromatyczne barwy, oszczędne dekoracje i prostota geometrycznych kształtów są kwintesencją nowoczesnego stylu, który przemawia przez nowoczesne plakaty bimago. Oryginalne projekty i bezpretensjonalne motywy widoczne w kolekcji naszych plakatów będą doskonałym dopełnieniem nowoczesnego wystroju, nie zaburzającym jego minimalistycznego charakteru rodem ze szkoły Bauhaus. Jeżeli jednak wolisz nieco mniej radykalny umiar, wówczas nowoczesną surowość warto przełamać naturalnymi dodatkami lub mocniejszym akcentem kolorystycznym. Nowoczesne plakaty w ramie czarnej lub złotej doskonale się do tego nadadzą, zachowując nowoczesny charakter i wprowadzając do wnętrza dozę świeżości.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty nowoczesne na ścianę, z którymi odmienisz swoje mieszkanie

Plakaty nowoczesne są świetnym dodatkiem dla miłośników prostoty i niebanalnych grafik. Pozbawione zbędnych ornamentów stworzą stonowane dopełnienie Twojej ściany. Aby utrzymać geometryczną spójność całego wnętrza warto wykorzystać pionowe i poziome linie “rysowane” przez nowoczesne plakaty na ścianę. Eleganckie ramy, w jakie oprawione zostaną plakaty, zbudują wrażenie ładu i uporządkowania. Sterylność wszędobylskiej bieli nowoczesnego wnętrza przełamią intensywne i kolorowe akcenty na plakatach. Pamiętaj jednak, że mniej znaczy więcej! Zachowaj umiar w doborze akcesoriów i znajdź swój własny złoty środek, aby nie zaburzyć koncepcji nowoczesnego wnętrza.

Nowoczesny plakat do salonu, kuchni lub sypialni

Pomimo prostoty i oszczędnym w stylistyce dodatkom, w nowoczesnych wnętrzach brak monotonii. Nowoczesne plakaty do salonu są doskonałą dekoracją, poprzez którą wyrazisz i rozwiniesz swój indywidualny styl. Czysta przestrzeń kuchni zestawiona z wyrazistym, lecz prostym plakatem wypełni się innowacyjnym designem. Nowoczesne plakaty do sypialni sprawią, że będzie ona miejscem Twojego wyciszenia i relaksu, a jej minimalistyczny wystrój pozwoli na szczególne wyeksponowanie odpowiednio dobranych plakatów.