inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 10.12.2023 zobacz

AI na styku z klasyką Bimago Art Collection

INSPIRED BYVincent van Gogh

AI na styku z klasyką
AI na styku z klasyką AI na styku z klasyką

AI na styku z klasyką

Ciekawe, co malowałby dziś Picasso? Jakie światy ukazaliby nam Dali czy van Gogh, mając dostęp do sztucznej inteligencji? Wykorzystując AI, stworzyliśmy nowe obrazy starych mistrzów, które ożywiają styl geniuszy i zacierają granicę między tradycją a innowacją. Nasza kolekcja to także hołd dla pasji i wyobraźni wielkich artystów, którzy nie przestają inspirować. Odkryj tę ekscytującą kolekcję, w której łączymy dziedzictwo sztuki z technologią jutra.

INSPIRED BYClaude Monet

INSPIRED BYWassily Kandinsky

The next Kandinsky
AI na styku z klasyką

INSPIRED BYSalvador Dalí

TRADYCJA TO PIĘKNO, KTÓRE CHRONIMY,
A NIE WIĘZY, KTÓRE NAS KRĘPUJĄ

Ezra Pound
AI na styku z klasyką AI na styku z klasyką

INSPIRED BYPablo Picasso

INSPIRED BYLeonardo da Vinci

Między nauką a sztuką
AI na styku z klasyką

INSPIRED BYGustav Klimt

Kolekcja AI na styku
z klasyką

Nasza kolekcja AI na styku z klasyką to wyjątkowe propozycje obrazów, plakatów i fototapet, naśladujące styl wielkich mistrzów malarstwa. Postanowiliśmy odkryć, jak sztuka AI może rozwijać artystyczne tradycje i stworzyliśmy obrazy malowane przez sztuczną inteligencję, zainspirowane stylem znanych artystów. Efektem naszych starań są niezwykłe obrazy sztucznej inteligencji! To Picasso, Monet, Kandinsky, Salvador Dali - obrazy, w których klasyka spotyka się z najnowszą technologią, pozwalając na śmiałą zabawę z dziedzictwem malarstwa. Jeśli szukasz innowacyjnego pomysłu na oryginalną dekorację ściany, to obrazy na płótnie, wielkoformatowe obrazy XXL, fototapety i plakaty z naszej nowej kolekcji odmienią wystrój Twojego domu!

Sztuczna inteligencja
obrazy

Zastanawiasz się, czym są obrazy sztucznej inteligencji? W naszej kolekcji oznaczają one połączenie nowych narzędzi ze sztuką przeszłości. AI Monet, AI Picasso, AI Kandinsky na obrazach, plakatach, fototapetach oraz obrazach XXL to reinterpretacja nieśmiertelnych dzieł malarskich, która proponuje nam coś nowego, a jednocześnie niezwykle znajomego. Kolekcja AI na styku z klasyką od bimago to także ukłon w stronę tych, którzy malowali z pasją i własnym stylem, dając nam dziedzictwo, które do dziś ożywia wyobraźnię. Sztuka AI tworzy nowe kompozycje ze znanych obrazów Leonarda da Vinci czy van Gogha, co nie byłoby możliwe bez unikalnego połączenia tradycji z technologią.