inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Obrazy industrialne i obrazy loft

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Sen o Nowym Jorku
od
138,32 zł
212,80 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7
Styl loftowy kojarzony jest przede wszystkim z minimalizmem, surowością i prostotą. Funkcjonalne przestrzenie uwielbiają naturalne materiały, takie jak beton, cegła czy miedź. Surowe ściany warto wzbogacić o wyjątkowe loftowe obrazy, które idealnie podkreślą specyficzny klimat pomieszczenia. W ofercie bimago znajdziesz popularne obrazy loftowe oraz obrazy industrialne takie jak czarno-białe zdjęcia opuszczonych fabryk, miejskie krajobrazy i artystyczne kompozycje. Stworzą one niepowtarzalny design w Twoich wnętrzach! Przekonaj się już dziś...

Obrazy industrialne w stylu loft

Styl loftowy kojarzy się najczęściej z odcieniami szarości, czernią i bielą. Jednak obrazy pasujące do tej konwencji mogą zawierać całą paletę barw, a do loftu nawiązywać tematyką dzieła lub subtelnymi szczegółami. Znajdziemy na nich różne interpretacje motywu betonu, metalu, cegły, szkła. Mogą być one ujęte w różne geometryczne figury, naniesione na pozornie niezwiązane ze stylem industrialnym elementy, jak drzewa czy zwierzęta. Obrazy loftowe to przede wszystkim obrazy nowoczesne, często także abstrakcyjne.


 

Obrazy w stylu industrialnym

Na obrazach w stylu industrialnym znajdziemy często panoramy miast, metropolie uchwycone z lotu ptaka, strzeliste wieżowce czy dzielnice przemysłowe. Ponieważ są one zwykle utrzymane w dość ciemnej kolorystyce, warto poświęcić nieco uwagi ich ekspozycji w pomieszczeniu. Dobrze będzie dobrać do nich odpowiednie oświetlenie i powiesić raczej na jasnej niż na ciemnej ścianie. Obraz industrialny dzięki temu, że jest bardzo charakterystyczny, może być tak naprawdę jedyną lub główną dekoracją pomieszczenia.

Obrazy do loftu, salonu i biura

Obrazy industrialne wydają się oczywistym wyborem do loftu. Wiele z nich jest utrzymanych w odcieniach szarości i będzie dobrze komponowało się z surowymi wnętrzami pełnymi betonu, stali czy szkła. Do przestronnych loftowych pomieszczeń warto wybierać obrazy o okazałych wymiarach lub tworzyć prawdziwe galerie skomponowane z wielu dzieł sztuki utrzymanych w podobnym klimacie. Każdy, kto chce wprowadzić do swojego salonu nieco industrialnego stylu, może zdecydować się na przykład na reprodukcje słynnych dzieł Banksy’ego. Już jeden taki obraz nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dobrym miejscem na wyeksponowanie industrialnych obrazów będzie także nowocześnie urządzone biuro.