inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tekstylia do pokoju dziecięcego

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Trudno wyobrazić sobie pokoik malucha bez tekstyliów dla dzieci. Dzięki zasłonom i poduszkom wykonanym z miłych w dotyku materiałów można upiększyć pomieszczenie, wypełniając je pozytywnymi emocjami. Niebanalne tekstylia pozwolą stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuli się komfortowo. Wśród naszych propozycji znajdziesz wzory dla chłopców i dla dziewczynek, inspirowane dinozaurami i postaciami z bajek. Zobacz naszą kolekcję tekstyliów i uczyń mały świat Twojego dziecka bardziej kolorowym!

Zasłony do pokoju dziecięcego

Bezpieczny azyl, miejsce odpoczynku, zabaw i nauki – z tym właśnie kojarzy się pokój dziecka. Aby pomieszczenie mogło pełnić wszystkie wymienione funkcje, musi być odpowiednio zaaranżowane. Elementem, którego nie można pomijać przy urządzaniu pokoiku, jest wystrój okna. Niezbędne są wysokiej jakości zasłony do pokoju dziecięcego, które zapewnią zabezpieczenie przed słońcem i uwydatnią walory wnętrza. W naszej kolekcji znaleźć można zasłony półzaciemniające, które całkowicie przesłonią światło w pomieszczeniu, pozwalając Twojej pociesze na spokojny sen.
Zasłony do pokoju dziecięcego to tekstylia z motywami, które podbiją serca najmłodszych. Aby stworzyć spójne wnętrze, warto zestawić zasłony dziecięce z poduszkami z podobnym motywem lub z innymi tekstyliami utrzymanymi w zbliżonej kolorystyce. W naszej kolekcji znajdziesz zasłony do pokoju dziewczynki i zasłony do pokoju chłopca.
Wybierając zasłony do pokoju dziecięcego, warto dobrze przemyśleć wybór kolorystyki. Zasłony utrzymane w jasnych tonacjach, takich jak biel czy mleczna szarość, doskonale sprawdzą się w aranżacjach skandynawskich.


 

Zasłony do pokoju dziewczynki

W pokoju dziewczynki można zastosować zasłony z kwiatami czy księżniczkami, jednorożcami, utrzymane w odcieniach różu i innych, subtelnych i pogodnych odcieniach. Takie zasłony do pokoju dziewczynki z pewnością stworzą magiczną atmosferę w pomieszczeniu i będą pobudzać wyobraźnię. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdziesz wzór, który ucieszy Twoją pociechę i będzie pasować do innych elementów aranżacji pomieszczenia. Jeśli dziecko jest wystarczająco duże, aby wyrazić swoje preferencje, warto uwzględnić jego gust przy wyborze zasłon. Wszystkie nasze zasłony wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję trwałości i wytrzymałości.

Poduszki do pokoju dziecięcego

Poduszki w pokoju dziecięcym są niezastąpione. Mogą one służyć zarówno podparciu, jak i pełnić rolę przytulanki, która ułatwi maluchowi zasypianie. Sposobów na wykorzystanie poduszek do pokoju dziecięcego jest naprawdę mnóstwo. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Poduszki można umieścić w dziecięcym łóżeczku, w fotelu, a także na parapecie okna. Niebanalne poduszki do pokoju dziecka pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę w pomieszczeniu. Pozwolą one w prosty sposób uczynić wnętrze bardziej bezpiecznym i przytulnym. W bimago znajdziesz poduszki z różnorodnymi motywami. Mogą to być zwierzęta – zarówno zwierzęta sawanny i fauna tropikalnych lasów, tekstylia z egzotycznymi liśćmi jak i motywy ze zwierzątkami inspirowanymi kreskówkami. Małym dzieciom powinny przypaść do gustu motywy nieba z chmurkami i gwiazdami. Alternatywą mogą wzory roślinne – takie jak neonowe palmy, a także niezawodne paski. Poduszki do pokoju dziecięcego mogą być pomysłem na niebanalny prezent dla Twojej pociechy, z okazji urodzin czy Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziesz u nas poduszki dekoracyjne do pokoju chłopca i do pokoju dziewczynki.

Zasłony do pokoju chłopca

W pokoju chłopca doskonale sprawdzą się zasłony z samochodzikami czy motywami inspirowanymi piłką nożną, a także robotami, wzorami inspirowanymi podróżami kosmicznymi. Takie zasłony do pokoju chłopca pozwolą zaakcentować własne zainteresowania poprzez aranżację pomieszczenia. Można także wykorzystać bardziej uniwersalne motywy, takie jak kompozycje geometryczne. Zasłony w bimago dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujesz produkt do konkretnego pomieszczenia. Zachęcamy do obejrzenia naszej kolekcji tekstyliów do pokoju dziecięcego!