tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz

Jadalnia - zasmakuj dobrego stylu!

Jadalnia jest wyjątkowym miejscem w domu. To właśnie tu zbiera się cała rodzina, aby podczas wspólnej kolacji porozmawiać o wydarzeniach minionego dnia. Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólne spożywanie posiłków. Jadalnia powinna być słoneczna, przestronna a przede wszystkim komfortowa. Najważniejszy jest stół, którego rozmiar należy dostosować do wielkości rodziny. Design stołu i krzeseł powinien komponować się z aranżacją wnętrza.

Pamiętaj o dodatkach – zapach aromatycznych cytrusów i polnych kwiatów umili wspólnie spędzany czas i pobudzi apetyt. Aby wnętrze było bardziej przytulne wybierz klimatyczny plakat, obraz lub fototapetę z naszej kolekcji. Aranżacja jadalnia gotowa? No to smacznego!

Metamorfoza Piotra

Metamorfoza

Piotr mieszka w niewielkim 2-pokojowym mieszkaniu w bloku. Znajduje się w nim przestronny salon, który połączył z jadalnią, gdzie może wygodnie popijać poranną kawę. Piotrowi zależało na takiej dekoracji, która zarówno wkomponuje się w industrialny wystrój salonu, jak i zgra się stylistycznie z drewnianym stołem w części jadalnianej. Postawił on na stylową fototapetę imitującą drewno, która świetnie ociepliła wnętrze, zachowując przy tym jego surowy look i charakter.

Porada miesiąca

bimago. radzi:

Zależy Ci na jadalni, która będzie tętniła rodzinnym ciepłem? Wybierz naklejkę ścienną z napisem "Home sweet home". W końcu nie ma to jak w domu!

Posiłek przyjemnie spożywa się w otoczeniu soczystych warzyw i aromatycznych ziół. Zaklęte w dekoracyjnej fototapecie nie tylko pobudzą apetyt domowników, ale również wydobędą z wnętrza to, co najlepsze.

Zobacz inne wnętrza