inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Darmowa dostawa zobacz

~Art Collection~

Subtelność i minimalizm w idealnym połączeniu

Poznaj kolekcję

Linear design

Minimal art

Co widzisz oczami wyobraźni, gdy myślisz o sztuce? Eksplozję kolorów, krzyk, niepohamowaną ekspresję? A może prawdziwa sztuka przemawia do nas najsilniej właśnie wtedy, gdy szepcze? Delikatna kreska, motyw przewodni kolekcji Line Art, niczym linia życia wytycza na płótnie nowe szlaki, czerpiąc inspirację z natury i eterycznego piękna ludzkiego ciała. Nutka abstrakcji, odrobina pasteli i szczypta minimalizmu - czyżby to przepis na kompozycję idealną?

Prostota jest
szczytem wyrafinowania. Leonardo da Vinci

Line Art Dyskretny urok minimalizmu

Inspiracja grafiką, rysunkiem i szkicem to w dekoracji ściennej bardzo popularny temat - dziś prezentujemy go Wam w zupełnie nowej odsłonie, jako motyw przewodni najnowszej kolekcji bimago. Dyskretne, nieco surowe piękno artystycznej kreski to kwintesencja minimalizmu . Żadna linia nie jest tu zbędna, a jednocześnie efekt finalny jest tak dyskretny i delikatny, że idealnie wpisze się w dekorację każdego wnętrza. Pomieszczeniom surowym, pozbawionym ozdób obrazy Line Art nadadzą charakteru - natomiast we wnętrzach już mocno wystylizowanych wprowadzą niezbędne wyważenie i balans.

Subtelna grafika liniowa Czasem mniej znaczy więcej

Główną inspiracją wzorów z kolekcji Line Art stało się piękno natury i ludzkiego ciała: całej sylwetki, dłoni i twarzy. Tak dobrze znane nam kształty w abstrakcyjnym ujęciu grafIki liniowej zyskują na sile wyrazu, a artystyczna kreska podkreśla to, co esencjonalne i pomija to, co zbędne. Czarno-białe plakaty Line Art przeplatają się z wzorami muśniętymi kolorem: subtelnymi pastelami i jasnymi barwami ziemi. Efekt finalny zależy tylko od Twojej inwencji: minimalistyczne wzory z tej kolekcji łatwo ze sobą połączyć, a nawet wieloczęściowe kompozycje nie będą dawały efektu przesytu.