Ogromny wybór tapet - kwiaty, 3d, paski i inne wzory

Tapety w galerii bimago to niezwykłe dekoracje ścienne o designerskim wyglądzie. Oryginalne wzory tapet sprawiają, że w prosty sposób uzyskasz modny wygląd we wnętrzu. Wybór ponad 300 produktów sprawi, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród tapet ściennych znajdują się motywy inspirowane egzotycznymi ornamentami oraz sztuką etniczną. Dla wielbicieli tapet o bardziej klasycznym wyglądzie przygotowaliśmy kolekcje z geometrycznymi kształtami. Nie sposób pominąć również tapet w paski, których elegancki wygląd zachwyci Ciebie oraz Twoich gości. Z kolei tapety z motywami kwiatowymi i roślinnymi to dekoracje, które dedykowane są dla osób szukających subtelnych i stylowych rozwiązań dekoracyjnych. Interesujące motywy tapet 3d na ścianę można znaleźć w kolekcji Efekty/Tła. Tapety z tej kolekcji inspirowane są materiałami budowlanymi, takimi jak deski, kamień czy cegły. Dzięki temu dekoracja wnętrza przy użyciu ceglanego muru lub kamiennej ściany będzie wyjątkowo prosta - wystarczy nałożyć tapetę ścienną o takim wzorze. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji bimago, w których znajdziesz wyjątkowe i różnorodne tapety.

czytaj więcej zwiń opis

Wyjątkowe cechy tapet ściennych na flizelinie

Wygodne i eleganckie dekoracje ścienne - takie właśnie są tapety w galerii bimago. Wydruk wysokiej jakości Full HD gwarantuje, że tapety na ścianę będą odznaczać się wyrazistymi kolorami i efektownym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W galerii bimago wszystkie tapety drukowane są przy użyciu ekologicznych i bezzapachowych tonerów. Tapety ścienne wykonane są z flizeliny. Jest to nowoczesny materiał, odznaczający się większą trwałością niż tradycyjny papier. Tapety flizelinowe nie rozciągają się, maskują drobne nierówności ściany (do 4 mm) a jednocześnie zapewniają izolację termiczną i akustyczną. Zaletą tego materiału jest także to, że bardzo ułatwia ona montaż tapety. W celu przyklejenia tapety wystarczy posmarować powierzchnię ściany klejem a następnie przyłożyć tapetę. Dopóki klej nie wyschnie, można korygować położenie tapety. Prosty montaż sprawia, że nawet osoby przyklejające tapetę pierwszy raz, nie będą miały z tym większych problemów. Tapety ścienne w galerii bimago sprzedawane są w rolkach 0,5 na 10 metrów. Dzięki temu można zamówić np. mniejszą ilość rolek w celu ozdobienia tapetą tylko jednej ściany. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowych tapet na ścianę, których dekoracyjny charakter pozwoli na ozdobienie dowolnego pomieszczenia.

Tapety - dekoracja na ścianę o bogatej tradycji

Tapety są dekoracją, która liczy sobie kilkaset lat. W Europie znane są one od XVI wieku, jednak prawdziwą popularność zdobyły w XVIII wieku, kiedy zostały sprowadzone z Chin. Początkowo dekoracyjne motywy na tapetach malowano ręcznie. Później wzory odbijano przy pomocy klocków drzeworytniczych. Pod koniec XVIII wieku zastosowano druk maszynowy. Dzięki temu tapety stały się bardziej dostępne a ich projektowaniem zajmowali się tacy artyści jak François Boucher czy William Morris. Głównymi ośrodkami wytwarzającymi tapety były takie kraje jak Francja, Anglia, Holandia i Niemcy. Każda z tych manufaktur cechowała się własnym, niepowtarzalnym stylem. We Francji i Anglii modne były panoramy i sceny rodzajowe. Ponadto francuskie manufaktury specjalizowały się w tapetach wykorzystujących złudzenia optyczne. Przemysłowa produkcja tapet w Anglii sprawiła, że mniej zamożni mieszkańcy mogli sobie na nie pozwolić. Cechowały się one kolorowymi motywami roślinnymi i geometrycznymi, które pomagały rozjaśnić wnętrze i wprowadzić do niego żywsze kolory. Tapety w ciągu kilku wieków przeszły sporą metamorfozę, zarówno pod względem wykorzystywanych materiałów, jak i motywów zdobniczych. Współcześnie tapety ścienne cechują się różnorodnymi inspiracjami i szerokim wyborem kolorów, dzięki którym z łatwością można je dopasować do dowolnego typu wnętrza.

Tapety ścienne dedykowane do każdego pomieszczenia

Tworząc tapety nasi designerzy inspirowali się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. W naszych kolekcjach nie zabrakło geometrycznych wzorów, pasów, kwiatów, motywów roślinnych oraz ornamentów. Tak duże zróżnicowanie motywów sprawia, że możliwości aranżacyjnych z wykorzystaniem tapet ściennych jest naprawdę sporo. Z tego też powodu tapety w naszej galerii idealnie sprawdzą się jako dekoracja kuchni, jadalni, salonu lub sypialni. Tapety ścienne mogą znaleźć się na całej powierzchni pomieszczenia lub można też udekorować nimi tylko jedną ze ścian. Taka aranżacja nada wnętrzu nowoczesny wygląd i podkreśli dekoracyjność tapety ściennej. Na tapetach bimago znajdują się delikatne wzory, o subtelnych detalach, które idealnie sprawdzą się w sypialni. Odważniejsze wzory dedykowane są do salonu oraz jadalni. Industrialny styl w pokoju dziennym można uzyskać dzięki tapetom 3d imitującym ceglany mur lub ścianę z kamienia. Z kolei dla osób poszukujących orientalnych dodatków dekoracyjnych, polecamy Tapety Ornament. Zapraszamy do obejrzenia szerokiej oferty tapet na ścianę w galerii bimago - designerskich dekoracji ściennych.

  • <%= message %>

Tapety - kolekcja designerskich ozdób ściennych

Liczba produktów w kategorii: 501

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 11
Tapeta Wysuszone palmy

Tapeta "Wysuszone palmy"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Tropikalny raj

Tapeta "Tropikalny raj"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Wirujące linie

Tapeta "Wirujące linie"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Szare spirale

Tapeta "Szare spirale"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Piękny ogród

Tapeta "Piękny ogród"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Dinozaury

Tapeta "Dinozaury"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Krata (szary)

Tapeta "Krata (szary)"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Czerwona blacha

Tapeta "Czerwona blacha"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Ciemne deski

Tapeta "Ciemne deski"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Akwarelowe ryby

Tapeta "Akwarelowe ryby"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Szare serduszka

Tapeta "Szare serduszka"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Pogodne niebo

Tapeta "Pogodne niebo"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Czarne paski

Tapeta "Czarne paski"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Turkusowy beton

Tapeta "Turkusowy beton"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Drewniana chatka

Tapeta "Drewniana chatka"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Stare piękno

Tapeta "Stare piękno"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Jednorożce

Tapeta "Jednorożce"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Styczniowy poranek

Tapeta "Styczniowy poranek"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Łańcuchy

Tapeta "Łańcuchy"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Concretum murum

Tapeta "Concretum murum"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Betonowy ogród

Tapeta "Betonowy ogród"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Czarne figury

Tapeta "Czarne figury"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Serpentyny

Tapeta "Serpentyny"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Nowoczesne trio

Tapeta "Nowoczesne trio"

Cena od: 64,52 zł
Tapeta Kolorowa mozaika

Tapeta "Kolorowa mozaika"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Prąd morski

Tapeta "Prąd morski"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Zimny beton

Tapeta "Zimny beton"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Surowe deski

Tapeta "Surowe deski"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Zoo w obiektywie

Tapeta "Zoo w obiektywie"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Złoty bazyliszek

Tapeta "Złoty bazyliszek"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Długie kafle

Tapeta "Długie kafle"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Lakierowane drewno

Tapeta "Lakierowane drewno"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Płyta marmurowa

Tapeta "Płyta marmurowa"

Cena od: 156,00 zł
Tapeta Czerwony metal

Tapeta "Czerwony metal"

Cena od: 156,00 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 11