inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Malowanie po numerach samochody

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Kolekcja zestawów do malowania od bimago zawiera wiele wzorów, w tym te nowoczesne i niestandardowe, takie jak wizerunki samochodów. Jeśli jesteś fanem klasycznej motoryzacji i chcesz spróbować swoich sił w malowaniu, zamów zestaw do malowania z wybranym wzorem. Obraz do malowania po numerach z tematem samochodu idealnie wkomponuje się w wystrój gabinetu, a przy okazji będzie stanowił źródło niesamowitej satysfakcji towarzyszącej tworzeniu sztuki! Zobacz koniecznie kolekcję zestawów do malowania po numerach od bimago!

Malowanki po numerach samochód

Czy można w łatwy i przyjemny sposób połączyć zamiłowanie do motoryzacji, pasję malarską i chęć poprawienia swojej koncentracji? Jak najbardziej! Najlepszym tego dowodem jest malowanie po numerach samochodów, czyli precyzyjne wypełnianie farbami małych elementów, łączących się w wizerunek ulubionego auta. W ofercie bimago znaleźć można malowanki z różnymi pojazdami w roli głównej, w tym z modelami w stylu retro i supernowoczesnymi maszynami sportowymi. Wystarczy wybrać najbardziej zgodny ze swoim gustem obraz, ustawić go na sztaludze i zabrać się do pracy, aby po pewnym czasie cieszyć się widokiem samodzielnie stworzonego dzieła. Praca nad płótnem jest tym łatwiejsza, że zestaw zawiera w sobie wszystkie niezbędnie do malowania pędzle, a także farby akrylowe we właściwych kolorach. Własne dzieło można dołączyć do większej galerii ściennej lub postawić na komodzie.


 

Zestawy do malowania po numerach z samochodami

Kompletne zestawy do malowania po numerach z kategorii „Samochód” to prawdziwa gratka dla wielbicieli motoryzacji w każdym wieku. Samodzielnie pomalowany obraz będzie mógł zawisnąć na ścianie salonu czy sypialni, stanowiąc fantastyczną dekorację i powód do dumy dla autora pracy. Malowanki doskonale sprawdzą się także jako prezent dla dorosłych członków rodziny i przyjaciół, a także dla dzieci. W przypadku najmłodszych ważne jest, że tego typu podarunek będzie miał dodatkowo wartość edukacyjną. Precyzyjne wypełnianie kolorami drobnych elementów jest doskonałym ćwiczeniem koncentracji i umiejętności manualnych, a do tego niesamowicie rozwija wyobraźnię i może rozbudzić miłość do sztuki. Ważne jest jednak, aby dla dzieci i początkujących artystów wybrać obraz do malowania po numerach o odpowiednim poziomie trudności, zaczynając od tych najmniej skomplikowanych.

Malowanie po numerach auta

Dlaczego malowanie po numerach samochody to ciekawa propozycja spędzania wolnego czasu nie tylko dla doświadczonych artystów?Wiedz, że w naszej kolekcji wyszukasz zestawy, które oferują różny stopień trudności. Dla mniej wprawionych w malarstwie proponujemy wersje najmniej skomplikowane. Z tego względu malowanie po numerach samochody może być także świetnym prezentem dla najmłodszych. Mały fan motoryzacji z pewnością doceni podarunek i od razu zabierze się za jego wykonanie. Aby malowanie po numerach auto nie przysporzyło dziecku za dużych trudności, ponumerowaliśmy poszczególne części szkicu i zaproponowaliśmy do nich pasujące kolory. Wszystkie potrzebne akcesoria jak farby akrylowe czy kilka pędzli o różnej grubości otrzymasz razem z płótnem. W przypadku wątpliwości nie zapomnij, że malowanie po numerach auta dodatkowo zawiera czytelną instrukcję.

Obrazy do malowania po numerach samochody

Produkty z kategorii malowanie po numerach auta pomogą rozwinąć talent plastyczny, a przy tym pozwolą połączyć pasję do sztuki i motoryzacji. Samodzielne wykonanie obrazu da dużą satysfakcję nie tylko dorosłym, ale także dzieciom. Najmłodszych z pewnością zachwyci możliwość stworzenia własnego dzieła, które po skończeniu nada się do powieszenia na ścianie. Wiedz, że malowanie po numerach samochód to doskonała dekoracja do wielu pomieszczeń. Pięknie zaprezentuje się w salonie, pokoju nastolatka, biurze czy też kawalerce singla. Podkreśli charakter wnętrza, ale również zainteresowanie motoryzacją. Do wyczarowania prawdziwego dzieła sztuki nie potrzebujesz dużego talentu ani profesjonalnych akcesoriów. Szkic odpowiednio ponumerowaliśmy i zaproponowaliśmy do niego pasujące kolory. Poza tym wszystkie potrzebne akcesoria masz pod ręką. Prawda, że malowanie po numerach samochód nigdy nie było tak proste?