inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach samochody

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Kolekcja zestawów do malowania od bimago zawiera wiele wzorów, w tym te nowoczesne i niestandardowe, takie jak wizerunki samochodów. Jeśli jesteś fanem klasycznej motoryzacji i chcesz spróbować swoich sił w malowaniu, zamów zestaw do malowania z wybranym wzorem. Obraz do malowania po numerach z tematem samochodu idealnie wkomponuje się w wystrój gabinetu, a przy okazji będzie stanowił źródło niesamowitej satysfakcji towarzyszącej tworzeniu sztuki! Zobacz koniecznie kolekcję zestawów do malowania po numerach od bimago!

Malowanki po numerach samochód

Czy można w łatwy i przyjemny sposób połączyć zamiłowanie do motoryzacji, pasję malarską i chęć poprawienia swojej koncentracji? Jak najbardziej! Najlepszym tego dowodem jest malowanie po numerach samochodów, czyli precyzyjne wypełnianie farbami małych elementów, łączących się w wizerunek ulubionego auta. W ofercie bimago znaleźć można malowanki z różnymi pojazdami w roli głównej, w tym z modelami w stylu retro i supernowoczesnymi maszynami sportowymi. Wystarczy wybrać najbardziej zgodny ze swoim gustem obraz, ustawić go na sztaludze i zabrać się do pracy, aby po pewnym czasie cieszyć się widokiem samodzielnie stworzonego dzieła. Praca nad płótnem jest tym łatwiejsza, że zestaw zawiera w sobie wszystkie niezbędnie do malowania pędzle, a także farby akrylowe we właściwych kolorach. Własne dzieło można dołączyć do większej galerii ściennej lub postawić na komodzie.


 

Zestawy do malowania po numerach z samochodami

Kompletne zestawy do malowania po numerach z kategorii „Samochód” to prawdziwa gratka dla wielbicieli motoryzacji w każdym wieku. Samodzielnie pomalowany obraz będzie mógł zawisnąć na ścianie salonu czy sypialni, stanowiąc fantastyczną dekorację i powód do dumy dla autora pracy. Malowanki doskonale sprawdzą się także jako prezent dla dorosłych członków rodziny i przyjaciół, a także dla dzieci. W przypadku najmłodszych ważne jest, że tego typu podarunek będzie miał dodatkowo wartość edukacyjną. Precyzyjne wypełnianie kolorami drobnych elementów jest doskonałym ćwiczeniem koncentracji i umiejętności manualnych, a do tego niesamowicie rozwija wyobraźnię i może rozbudzić miłość do sztuki. Ważne jest jednak, aby dla dzieci i początkujących artystów wybrać obraz do malowania po numerach o odpowiednim poziomie trudności, zaczynając od tych najmniej skomplikowanych.

Malowanie po numerach auta

Dlaczego malowanie po numerach samochody to ciekawa propozycja spędzania wolnego czasu nie tylko dla doświadczonych artystów?Wiedz, że w naszej kolekcji wyszukasz zestawy, które oferują różny stopień trudności. Dla mniej wprawionych w malarstwie proponujemy wersje najmniej skomplikowane. Z tego względu malowanie po numerach samochody może być także świetnym prezentem dla najmłodszych. Mały fan motoryzacji z pewnością doceni podarunek i od razu zabierze się za jego wykonanie. Aby malowanie po numerach auto nie przysporzyło dziecku za dużych trudności, ponumerowaliśmy poszczególne części szkicu i zaproponowaliśmy do nich pasujące kolory. Wszystkie potrzebne akcesoria jak farby akrylowe czy kilka pędzli o różnej grubości otrzymasz razem z płótnem. W przypadku wątpliwości nie zapomnij, że malowanie po numerach auta dodatkowo zawiera czytelną instrukcję.

Obrazy do malowania po numerach samochody

Produkty z kategorii malowanie po numerach auta pomogą rozwinąć talent plastyczny, a przy tym pozwolą połączyć pasję do sztuki i motoryzacji. Samodzielne wykonanie obrazu da dużą satysfakcję nie tylko dorosłym, ale także dzieciom. Najmłodszych z pewnością zachwyci możliwość stworzenia własnego dzieła, które po skończeniu nada się do powieszenia na ścianie. Wiedz, że malowanie po numerach samochód to doskonała dekoracja do wielu pomieszczeń. Pięknie zaprezentuje się w salonie, pokoju nastolatka, biurze czy też kawalerce singla. Podkreśli charakter wnętrza, ale również zainteresowanie motoryzacją. Do wyczarowania prawdziwego dzieła sztuki nie potrzebujesz dużego talentu ani profesjonalnych akcesoriów. Szkic odpowiednio ponumerowaliśmy i zaproponowaliśmy do niego pasujące kolory. Poza tym wszystkie potrzebne akcesoria masz pod ręką. Prawda, że malowanie po numerach samochód nigdy nie było tak proste?