inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty WEEKENDOWA WYPRZEDAŻ zobacz

Majestic nature~Art Collection~

Majestic nature

Majestic nature

Majestic nature

Potęga przyrody

Tam, gdzie lazur nieba naśladuje błękit morza, a surowe szczyty górują nad krajobrazem, rodzi się prawdziwe piękno: pierwotne, nieokiełznane i obezwładniające. W tym odwiecznym teatrze natury jesteśmy jedynie widzami, tylko przez chwilę dane jest nam to spojrzenie na czystą taflę wody i ten głęboki oddech często przenikliwie mroźnego powietrza... Kolekcja Majestic Nature to hołd złożony potędze nordyckiej przyrody: często dzikiej, czasem niebezpiecznej, ale zawsze zapierającej dech w piersiach.

Majestic nature
Majestic nature
Majestic nature

Majestatyczne widokiPierwotne piękno natury

Natura to najważniejsza inspiracja najnowszej kolekcji bimago. I choć nie brak tu również lasów, łąk czy motywów zwierzęcych, motywem przewodnim są tu zdecydowanie artystyczne fotografie przedstawiające krajobraz górski , zorzę polarną i skandynawskie fiordy. Przepiękne, majestatyczne widoki możesz teraz łatwo przenieść do swojego domu w postaci fototapet, obrazów, plakatów - czy wręcz całych galerii ściennych inspirowanych skandynawskimi krajobrazami.

Krajobraz górskiDekoracyjny evergreen

Krajobraz na płótnie to motyw występujący w klasycznym malarstwie od wieków - teraz przedstawiamy go jednak w zupełnie nowej odsłonie. Wybrane przez nas pejzaże to już nie stylizowane impresje artystów malarzy, ale zachwycające kadry fotograficzne, które mogą zagościć w Twoich czterech ścianach jako wydruki na płótnie, plakaty i fototapety. Wszystkie wzory dobrane są tak, by idealnie ze sobą współgrały - są też na tyle ponadczasowe, że świetnie nadają się na dekorację całoroczną, do wnętrz utrzymanych w różnej kolorystyce.

Majestic nature