Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę

Obrazy Paula Gauguina

Liczba produktów w kategorii: 207

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Najsłynniejsze obrazy Gaugina

Eugène Henri Paul Gauguin (1848-1903) był francuskim malarzem postimpresjonistą. Szczególny wpływ na dzieła Gauguina miały jego podróże na Tahiti i inne wyspy Polinezji Francuskiej. Paul Gauguin jest znany przede wszystkim z obrazów ukazujących egzotyczne wyspy oraz ich mieszkańców. Styl obrazów Paula Gauguina charakteryzuje się uproszczonym rysunkiem i dużymi plamami intensywnych barw obwiedzionymi czarnym konturem, styl na który wpływ miały zarówno japońskie ryciny jak i kultura oraz sztuka egzotycznych ludów Polinezji. Wiele z jego płócien to scenki rodzajowe, portrety i kompozycje o charakterze symbolicznym. W czasie gdy mieszkał we Francji, przewodził grupie malarzy zwanych „szkołą z Pont-Aven”, jego sztuka miała ogromny wpływ na rozwój malarstwa, była szczególną inspiracją między innymi dla nabistów.

czytaj więcej zwiń opis

Paul Gauguin - kolekcja arcydzieł malarstwa

Paul Gauguin został doceniony ze względu na odkrywcze rozwiązania w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Paul Gauguin" to najwybitniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Paul Gauguin w swoich obrazach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Paul Gauguin" w galerii bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego malarza. Paul Gauguin odcisnął ogromny wpływ na ówczesną sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego salonu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie idealnie prezentował się we wnętrzu. Paul Gauguin - Zobacz szeroką ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Paul Gauguin - Szeroka oferta reprodukcji obrazów

Paul Gauguin jest artystą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w naszej galerii ceny reprodukcji jego obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twój salon, sypialnia lub gabinet może wzbogacić się o elegancką dekorację ścienną. Paul Gauguin w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz wyjątkowy styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Paul Gauguin" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Paul Gauguin" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli marzysz o wytwornej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Paul Gauguin" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego mieszkania lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.