-35% na plakaty Promocja ważna do 02.12.2020 Zobacz

Tapety Tła na ścianę salonu, kuchni i sypialni

Liczba produktów w kategorii: 70

  1. 1
  2. 2
Tapeta Gipsowe fale
od
99,00 zł
Tapeta Gipsowe fale
Bestseller
Tapeta Czerwona opowieść
Bestseller
Tapeta Brylantowa miękkość
Bestseller
Tapeta Wiosenny odcień
Bestseller
Tapeta Surowa elegancja
Bestseller
Tapeta Marmurowy gwiazdozbiór
Bestseller
Tapeta Ceglany cień
Bestseller
Tapeta Pustynny wiatr kamienia
Bestseller
Tapeta Drewniana szachownica
Bestseller
Tapeta Wapienna mozaika
Bestseller
Tapeta Karminowy koncert
Bestseller
Tapeta Odcisk historii
Bestseller
Tapeta Pustynny równoleżnik
Bestseller
Tapeta Chromatyczny mur
Bestseller
Tapeta Chiromantyczny marmur
Bestseller
  1. 1
  2. 2

Tapety Efekty/Tła - inspirująca kolekcja dekoracji ściennych

Tapety ścienne Efekty/Tła zostały zaprojektowane z myślą o modernistycznych, designerskich pomieszczeniach. Nadzwyczajny efekt został zagwarantowany dzięki nowoczesnym deseniom, które oczarowują swoim wyglądem. Efekty/Tła to kolekcja dla osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań w swoim domu. Dzięki kolekcji tapet ściennych Tła stworzysz aranżację wnętrza, która zachwyci ciebie i Twoich gości. W sklepie bimago znajdują się tapety o różnorodnej stylistyce i kolorach. Stonowane lub wielobarwne desenie pozwolą ozdobić Tobie sypialnię, salon lub jadalnię. Kolorowe tła wniosą radosne kolory do danego wnętrza. Z kolei w kolekcji można znaleźć tapety, które wykorzystują połączenie spokojniejszych barw aby stworzyć elegancki wzór. Zróżnicowany wybór tapet Efekty/Tła pozwoli dopasować tą dekorację ścienną do wystroju danego wnętrza. Dzięki oryginalnemu wzorowi tapeta tło będzie interesującym akcentem dekoracyjnym. Zachęcamy do przejrzenia kolekcji tapety Efekty/Tła, gdzie można znaleźć interesujące inspiracje na dekorację swojego wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Tapety Efekty/Tła w ciekawej kolekcji bimago

Tapety ścienne od wielu dekad ozdabiają domy na całym świecie, jednak ich współczesne oblicze pozwala na nowe możliwości dekoratorskie. Tapety na ścianę z ciekawym tłem są tego przykładem. Ciekawe wzory z tłami są ulepszoną wersją dotychczasowych tapet, które często pełniły rolę tła w pomieszczeniu. Współczesne tapety Efekty/Tła to kolorowe ozdoby ścienne inspirujące się naturalnymi materiałami jak drewno czy kamień. Z tego też powodu tapety ścienne Efekty/Tła przeznaczone są dla osób, które szukają nieszablonowych rozwiązań dekoracyjnych. W kolekcji tapet bimago Efekty/Tła dany motyw z tłem jest spoiwem łączącym te produkty. Nie znaczy to jednak, że produkty są do siebie podobne. Wśród tapet na ścianę z efektownymi deseniami można znaleźć zarówno kobiece wzory, które będą doskonale wyglądać w sypialni. Inne produkty mogą stać się bardziej awangardową dekoracją, czego przykładem są wybrane tapety w kolekcji Efekty/Tła. Warto odwiedzić bimago i przyjrzeć się najnowszym tapetom z oryginalnymi tłami w kolekcjach bimago.

Tapety Efekty/Tła - poznaj ich specjalne właściwości

Tapety na ścianę Efekty/Tła w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Jest to wyjątkowy materiał, który idealnie nada się na obicie ścian. Flizelina to niezwykle elastyczny materiał, dzięki czemu tapety tła z łatwością dopasowują się do powierzchni ściany. Krzywości na ścianie mogą w bezproblemowy sposób zostać zamaskowane dzięki tapetom flizelinowym z ciekawym tłem np. imitacją ściany z kamienia. Ponadto tapety flizelinowe Efekty/Tła pozwolą nam poczuć się komfortowo we wnętrzu, ponieważ izolują cieplnie oraz akustycznie. Tapety ścienne z oryginalnym tłem cechują się modnym wzorem. Aby został on w pełni odwzorowany, wydruk powinien odznaczać się najwyższą jakością. W sklepie bimago każda z tapet cechuje się wysoką rozdzielczością oraz wydrukiem w najwyższej jakości. Dzięki temu tapety Efekty/Tła będą pięknie wyglądać w Twoim mieszkaniu. Zobacz niepowtarzalne tapety Efekty/Tła - nowe oblicze dekoracji na ścianę.

Tapety Efekty/Tła pozwolą Tobie udekorować dowolne pomieszczenie

Wśród tapet Efekty/Tła możesz znaleźć mnóstwo pomysłów na dekorację domu. Niebanalne tło na tapecie pozwoli Tobie udekorować salon, gabinet lub nawet kuchnię. W sklepie bimago poza kategorią Efekty/Tła można znaleźć równie ozdobne wzory tapet ściennych. Drewno, Zwierzęta lub Motywy kwiatowe to kolekcje, które także zasługują na uwagę - atrakcyjne desenie na tapecie pozwolą stworzyć modne wnętrze w Twoim domu. Tapety ścienne Efekty/Tła to nowoczesne dekoracje. Wiele wzorów w tej kolekcji jest z efektem 3D, dzięki czemu zwyczajną ścianę zamienią w niezwykłą przestrzeń. Jeśli szukasz spektakularnych ozdób na ścianę, to można powiedzieć, że tapety Tła są dedykowane dla Ciebie.Oryginalny motyw w dekoracyjnej odsłonie sprawi, że w swojej sypialni osiągniesz zamierzony efekt. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji tapet ściennych Efekty/Tła oraz innych, równie wyjątkowych dekoracji w galerii bimago.