-25% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 17.08.2020 ] Zobacz
-28% na obrazy i fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Tapety Tła na ścianę salonu, kuchni i sypialni

Liczba produktów w kategorii: 73

  1. 1
  2. 2
Tapeta Gipsowe fale

Tapeta "Gipsowe fale"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Wapienna mozaika

Tapeta "Wapienna mozaika"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Wiosenny odcień

Tapeta "Wiosenny odcień"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Chromatyczny mur

Tapeta "Chromatyczny mur"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Stary mur

Tapeta "Stary mur"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Surowa elegancja

Tapeta "Surowa elegancja"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Betonowa droga

Tapeta "Betonowa droga"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Nowojorski mur

Tapeta "Nowojorski mur"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Pochmurny marmur

Tapeta "Pochmurny marmur"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Dotyk drewna

Tapeta "Dotyk drewna"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Ceglany cień

Tapeta "Ceglany cień"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Pogodne niebo

Tapeta "Pogodne niebo"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Rdzawy rytm

Tapeta "Rdzawy rytm"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Kolor cementu

Tapeta "Kolor cementu"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Piaskowy dotyk

Tapeta "Piaskowy dotyk"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Skała ze snu

Tapeta "Skała ze snu"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Szafirowe cegły

Tapeta "Szafirowe cegły"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Ceglana zapora

Tapeta "Ceglana zapora"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Powiew wiosny

Tapeta "Powiew wiosny"

Cena od: 199,00 zł
Tapeta Kamienna wiosna

Tapeta "Kamienna wiosna"

Cena od: 199,00 zł
Tapeta Palmowa ściana

Tapeta "Palmowa ściana"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Ceglane rośliny

Tapeta "Ceglane rośliny"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Szept wiosny

Tapeta "Szept wiosny"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Echo wiosny

Tapeta "Echo wiosny"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Powłoka drewna

Tapeta "Powłoka drewna"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Betonowy szlak

Tapeta "Betonowy szlak"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Drapieżna biel

Tapeta "Drapieżna biel"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Odcisk historii

Tapeta "Odcisk historii"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Rdzawe gesty

Tapeta "Rdzawe gesty"

Cena od: 99,00 zł
Tapeta Drewniany kod

Tapeta "Drewniany kod"

Cena od: 99,00 zł
  1. 1
  2. 2

Tapety Efekty/Tła - inspirująca kolekcja dekoracji ściennych

Tapety ścienne Efekty/Tła zostały zaprojektowane z myślą o modernistycznych, designerskich pomieszczeniach. Nadzwyczajny efekt został zagwarantowany dzięki nowoczesnym deseniom, które oczarowują swoim wyglądem. Efekty/Tła to kolekcja dla osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań w swoim domu. Dzięki kolekcji tapet ściennych Tła stworzysz aranżację wnętrza, która zachwyci ciebie i Twoich gości. W sklepie bimago znajdują się tapety o różnorodnej stylistyce i kolorach. Stonowane lub wielobarwne desenie pozwolą ozdobić Tobie sypialnię, salon lub jadalnię. Kolorowe tła wniosą radosne kolory do danego wnętrza. Z kolei w kolekcji można znaleźć tapety, które wykorzystują połączenie spokojniejszych barw aby stworzyć elegancki wzór. Zróżnicowany wybór tapet Efekty/Tła pozwoli dopasować tą dekorację ścienną do wystroju danego wnętrza. Dzięki oryginalnemu wzorowi tapeta tło będzie interesującym akcentem dekoracyjnym. Zachęcamy do przejrzenia kolekcji tapety Efekty/Tła, gdzie można znaleźć interesujące inspiracje na dekorację swojego wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Tapety Efekty/Tła w ciekawej kolekcji bimago

Tapety ścienne od wielu dekad ozdabiają domy na całym świecie, jednak ich współczesne oblicze pozwala na nowe możliwości dekoratorskie. Tapety na ścianę z ciekawym tłem są tego przykładem. Ciekawe wzory z tłami są ulepszoną wersją dotychczasowych tapet, które często pełniły rolę tła w pomieszczeniu. Współczesne tapety Efekty/Tła to kolorowe ozdoby ścienne inspirujące się naturalnymi materiałami jak drewno czy kamień. Z tego też powodu tapety ścienne Efekty/Tła przeznaczone są dla osób, które szukają nieszablonowych rozwiązań dekoracyjnych. W kolekcji tapet bimago Efekty/Tła dany motyw z tłem jest spoiwem łączącym te produkty. Nie znaczy to jednak, że produkty są do siebie podobne. Wśród tapet na ścianę z efektownymi deseniami można znaleźć zarówno kobiece wzory, które będą doskonale wyglądać w sypialni. Inne produkty mogą stać się bardziej awangardową dekoracją, czego przykładem są wybrane tapety w kolekcji Efekty/Tła. Warto odwiedzić bimago i przyjrzeć się najnowszym tapetom z oryginalnymi tłami w kolekcjach bimago.

Tapety Efekty/Tła - poznaj ich specjalne właściwości

Tapety na ścianę Efekty/Tła w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Jest to wyjątkowy materiał, który idealnie nada się na obicie ścian. Flizelina to niezwykle elastyczny materiał, dzięki czemu tapety tła z łatwością dopasowują się do powierzchni ściany. Krzywości na ścianie mogą w bezproblemowy sposób zostać zamaskowane dzięki tapetom flizelinowym z ciekawym tłem np. imitacją ściany z kamienia. Ponadto tapety flizelinowe Efekty/Tła pozwolą nam poczuć się komfortowo we wnętrzu, ponieważ izolują cieplnie oraz akustycznie. Tapety ścienne z oryginalnym tłem cechują się modnym wzorem. Aby został on w pełni odwzorowany, wydruk powinien odznaczać się najwyższą jakością. W sklepie bimago każda z tapet cechuje się wysoką rozdzielczością oraz wydrukiem w najwyższej jakości. Dzięki temu tapety Efekty/Tła będą pięknie wyglądać w Twoim mieszkaniu. Zobacz niepowtarzalne tapety Efekty/Tła - nowe oblicze dekoracji na ścianę.

Tapety Efekty/Tła pozwolą Tobie udekorować dowolne pomieszczenie

Wśród tapet Efekty/Tła możesz znaleźć mnóstwo pomysłów na dekorację domu. Niebanalne tło na tapecie pozwoli Tobie udekorować salon, gabinet lub nawet kuchnię. W sklepie bimago poza kategorią Efekty/Tła można znaleźć równie ozdobne wzory tapet ściennych. Drewno, Zwierzęta lub Motywy kwiatowe to kolekcje, które także zasługują na uwagę - atrakcyjne desenie na tapecie pozwolą stworzyć modne wnętrze w Twoim domu. Tapety ścienne Efekty/Tła to nowoczesne dekoracje. Wiele wzorów w tej kolekcji jest z efektem 3D, dzięki czemu zwyczajną ścianę zamienią w niezwykłą przestrzeń. Jeśli szukasz spektakularnych ozdób na ścianę, to można powiedzieć, że tapety Tła są dedykowane dla Ciebie.Oryginalny motyw w dekoracyjnej odsłonie sprawi, że w swojej sypialni osiągniesz zamierzony efekt. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji tapet ściennych Efekty/Tła oraz innych, równie wyjątkowych dekoracji w galerii bimago.