tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Promocja ważna do 20.09.2021 Zobacz

Parawany do gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego i masażu

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2

Parawany do salonu kosmetycznego

Jedną z najbardziej pożądanych wartości przez klientów gabinetów kosmetycznych jest prywatność. Jeśli mamy do czynienia z dużą powierzchnią bez możliwości postawienia ścian działowych, najlepiej w takim przypadku sprawdzi parawan do salonu kosmetycznego. Parawan do gabinetu kosmetycznego jest lekki i bardzo prosty w montażu, dzięki czemu można go z łatwością przestawić w wybrane przez siebie miejsce. Parawan do salonu kosmetycznego można zamówić w dwóch wariantach: złożony z trzech lub z pięciu części.

Czytaj więcej Zwiń opis

Parawany do gabinetu masażu

Parawan do gabinetu masażu to doskonały pomysł, żeby szybko i niewielkim kosztem oddzielić od siebie dwie części pomieszczenia, na przykład łóżko do masażu od zaplecza lub strefy przeznaczonej dla pacjenta. Co ważne, w ofercie sklepu bimago można znaleźć parawan do gabinetu masażu utrzymany w różnych stylach, dzięki czemu każdy znajdzie produkt pasujący do wnętrza pomieszczenia. Dobrym pomysłem będzie na przykład parawan nawiązujący wzornictwem do kultury japońskiej, która słynie ze swojej wyciszającej i uspokajającej energii, tak bardzo pożądanej w gabinecie masażu.

Parawany do salonu fryzjerskiego

Podobnie w salonie fryzjerskim często koniecznym jest oddzielenie miejsca, w którym klientka przygotowuje się do strzyżenia, zostawia swoje rzeczy lub relaksuje się podczas mycia włosów. W takiej sytuacji równie dobrze sprawdzi się parawan do salonu fryzjerskiego. W zależności od pozostałych elementów wystroju lub dekoracji ściennych jak plakaty z kwiatami można postawić na parawan do salonu fryzjerskiego z kwiecistym motywem lub ten imitujący marmur. Niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujesz, zyskasz ciekawy element dekoracyjny, a Twoi klienci upragnioną prywatność.