inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

3 w cenie 2 Oferta ważna do 03.03.2024

Plakaty 70x100

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
Plakaty 70×100 cm to jeden z największych dostępnych form plakatowych w bimago. Wybór wzorów i motywów plakatowych, od kompozycji czarno-białych po barwne i tematyczne, pozwoli dobrać odpowiednie plakaty do każdego pomieszczenia w Twoim domu! Plakaty w ramie 70x100 cm można powiesić nad biurkiem, oprzeć o ścianę obok rośliny, powiesić na ścianie lub w połączeniu z innymi formatami utworzyć stylową galerię plakatów! Są wszystkim, czego potrzebujecie, aby uzupełnić swoje aranżacje. Odwiedźcie kolekcję plakatów w rozmiarze 70×100 cm.

Plakat wymiar 70x100 do galerii ściennej

Moda na plakaty we wnętrzach nie przemija, a fakt, że tego typu ozdób ściennych jest możliwość znalezienia grafiki w niemal każdym rozmiarze, co jeszcze bardziej poszerza ich aranżacyjny potencjał. Duże wymiary plakatów 100x70 są tego najlepszym przykładem, ponieważ ich format sprawia, że mogą one stać się najważniejszym elementem dekoracyjnym we wnętrzu i pierwszą rzeczą, która przykuje wzrok po wejściu do pokoju czy biura. Wystarczy wybrać wyrazistą grafikę i oprawić ją w ciekawą ramę, a efekt może być naprawdę spektakularny. Plakat 100x70 z ciekawym zdjęciem, inspirującym cytatem czy różnobarwną grafiki mogą świetnie zdobić ściany salonów, sypialni, korytarzy i biur, zajmowanych przez ludzi w każdym wieku, o różnorodnych zainteresowaniach i gustach. Plakaty dostępne są bowiem w tak wielu wariantach tematycznych, stylistycznych i kolorystycznych, że bez trudu można znaleźć wariant idealny dla siebie i perfekcyjnie wpisujący się w klimat urządzanego pomieszczenia.


 

Plakaty w formacie 100x70 centymetrów

Plakat 100x70 to propozycja idealna dla osób, które nie boją się wielkoformatowych rozwiązań aranżacyjnych i dobrze czują się w otoczeniu wyrazistych dekoracji. W końcu grafiki o takich wymiarach nie sposób przeoczyć! Idealnym miejscem dla plakatu o wymiarach 100x70 cm jest główna ściana w salonie, przestrzeń nad zagłówkiem łóżka lub też biurowy korytarz. Ozdoba w takim formacie świetnie będzie się prezentowała również na podłodze i swobodnie oparta o ścianę lub też ustawiona na niskiej szafce RTV. W takiej aranżacji z pewnością sprawdzą się plakaty boho i minimalistyczne. Jeżeli natomiast macie do dyspozycji dużą przestrzeń to z powodzeniem możecie zawiesić obok siebie kilka dużych plakatów 70 x100 w identycznej ramie, tworząc ciekawy tryptyk lub też stworzyć spersonalizowaną galerię, złożoną w grafik o podobnej tematyce, jednak występujących w kilku różnych formatach.

Plakat 70x100

Przyznasz, że plakat 100x70 to duża dekoracja ścienna. Nie wiesz, czy sprawdzi się w Twoim domu? My co do tego nie mamy żadnych wątpliwości! Elegancki plakat w ramie 70x100 zauważy każdy, kto wejdzie do pomieszczenia – nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Jest to więc dobra okazja, aby poprzez taką dekorację pokazać swoje zainteresowania i zamiłowanie do unikalnych, oryginalnych motywów. Zauważ, że każdy plakat 70x100 z naszej kolekcji jest inny. Mamy w ofercie różnorodne wzory, zarówno pełne kolorów, jak i monochromatyczne. Tak szeroka oferta pozwala nam pozbyć się wątpliwości, czy wszyscy Klienci coś dla siebie znajdą – bo na pewno tak będzie! Przekonaj się, jakie plakaty 70x100 skradną Twoje serce.

Plakat czarno biały 70x100

Gdy zapoznasz się z naszą kolekcją, zauważysz, że jest w niej mnóstwo plakatów utrzymanych w czarno-białych barwach. Takie wzory są uniwersalne, dlatego można bez trudu dopasować je do innych elementów wyposażenia wnętrza. Nie ma tu dużego znaczenia, w jakim stylu zostało urządzone pomieszczenie. Plakat czarno biały 70x100 sprawdzi się w każdej aranżacji. Z jego pomocą stworzysz przyjemny klimat retro lub nowoczesny, zależnie od tego, jakie dodatki do niego dobierzesz. Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak złożenie zamówienia – idealny plakat 100x70 czeka na Ciebie! Ten czarno-biały szczególnie polecamy do wnętrza, które jest rozświetlone i przestronne. Uzyskasz dzięki niemu bardzo ciekawy efekt i stworzysz niepowtarzalną atmosferę, na jakiej Ci zależało. Jeśli masz wrażenie, że tak niepozorny element jak plakat 70x100 nie może wiele zmienić, sprawdź to koniecznie! Wielu naszych Klientów przekonało się, że to nieprawda. Masz dużo miejsca na ścianie? W takim razie zachęcamy Cię do zamówienia kilku wzorów i stworzenia własnej galerii, którą każdy będzie podziwiać.