inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Plakaty 70x100

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Most z rowerami
od
23,40 zł
27,56 zł
Plakat Odwrócony ruch [Poster]
od
23,40 zł
27,56 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
Plakaty 70×100 cm to jeden z największych dostępnych form plakatowych w bimago. Wybór wzorów i motywów plakatowych, od kompozycji czarno-białych po barwne i tematyczne, pozwoli dobrać odpowiednie plakaty do każdego pomieszczenia w Twoim domu! Plakaty w ramie 70x100 cm można powiesić nad biurkiem, oprzeć o ścianę obok rośliny, powiesić na ścianie lub w połączeniu z innymi formatami utworzyć stylową galerię plakatów! Są wszystkim, czego potrzebujecie, aby uzupełnić swoje aranżacje. Odwiedźcie kolekcję plakatów w rozmiarze 70×100 cm.

Plakat wymiar 70x100 do galerii ściennej

Moda na plakaty we wnętrzach nie przemija, a fakt, że tego typu ozdób ściennych jest możliwość znalezienia grafiki w niemal każdym rozmiarze, co jeszcze bardziej poszerza ich aranżacyjny potencjał. Duże wymiary plakatów 100x70 są tego najlepszym przykładem, ponieważ ich format sprawia, że mogą one stać się najważniejszym elementem dekoracyjnym we wnętrzu i pierwszą rzeczą, która przykuje wzrok po wejściu do pokoju czy biura. Wystarczy wybrać wyrazistą grafikę i oprawić ją w ciekawą ramę, a efekt może być naprawdę spektakularny. Plakat 100x70 z ciekawym zdjęciem, inspirującym cytatem czy różnobarwną grafiki mogą świetnie zdobić ściany salonów, sypialni, korytarzy i biur, zajmowanych przez ludzi w każdym wieku, o różnorodnych zainteresowaniach i gustach. Plakaty dostępne są bowiem w tak wielu wariantach tematycznych, stylistycznych i kolorystycznych, że bez trudu można znaleźć wariant idealny dla siebie i perfekcyjnie wpisujący się w klimat urządzanego pomieszczenia.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty w formacie 100x70 centymetrów

Plakat 100x70 to propozycja idealna dla osób, które nie boją się wielkoformatowych rozwiązań aranżacyjnych i dobrze czują się w otoczeniu wyrazistych dekoracji. W końcu grafiki o takich wymiarach nie sposób przeoczyć! Idealnym miejscem dla plakatu o wymiarach 100x70 cm jest główna ściana w salonie, przestrzeń nad zagłówkiem łóżka lub też biurowy korytarz. Ozdoba w takim formacie świetnie będzie się prezentowała również na podłodze i swobodnie oparta o ścianę lub też ustawiona na niskiej szafce RTV. W takiej aranżacji z pewnością sprawdzą się plakaty boho i minimalistyczne. Jeżeli natomiast macie do dyspozycji dużą przestrzeń to z powodzeniem możecie zawiesić obok siebie kilka dużych plakatów 70 x100 w identycznej ramie, tworząc ciekawy tryptyk lub też stworzyć spersonalizowaną galerię, złożoną w grafik o podobnej tematyce, jednak występujących w kilku różnych formatach.