inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Plakaty ze zdjęcia i fotografia artystyczna

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Plakat Most z rowerami
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Mewa [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Sztorm [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Zegar Sacre-Coeur [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Letni moment [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Złote pole [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Wiosna w Alpach [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Soczysty las [Poster]
od
22,04 zł
27,56 zł
Plakat Kaktus w doniczce [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
Plakat Lot do wolności [Poster]
od
23,68 zł
29,60 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 7
  5. 11
Od słynnych fotografii Henriego Cartier Bressona po nowoczesne perły Instagrama, fotografia nieustannie fascynuje artystów i odbiorców! Nic nie oddaje tak szczegółowo chwili, jak zdjęcie. Plakaty zdjęcia oraz plakaty artystyczne pozwolą na nowo przeżywać najwspanialsze momenty! Plakaty fotograficzne to wspaniały pomysł na dopełnienie aranżacji ścian. W bimago znajdziesz najpiękniejsze ujęcia. Odkryj swoje ulubione motywy — krajobrazy, architekturę, naturę, ludzkie ciało, góry — i pozwól swojej aranżacji opowiedzieć historię!

Plakaty fotografia na ścianie

Nie możemy zatrzymać czasu, ale istnieje sposób na uwiecznienie szczególnych chwil – taką rolę odgrywają w naszym życiu fotografie. Mają one magiczną moc - potrafią przywołać wspomnienia, wywołać uśmiech na naszej twarzy lub wzruszyć do łez. Kolekcja plakatów z fotografią to kompilacja zakątków o szczególnym uroku, architektonicznych perełek oraz przedmiotów codziennego użytku uchwyconych w wyjątkowy sposób. Nasi artyści obserwują świat z ogromną wrażliwością i odnajdują inspiracje w najmniej oczekiwanych miejscach. Potrafią dostrzec piękno w najdrobniejszych detalach – faktura liścia czy krople porannej rosy uchwycone w kadrach uzdolnionych fotografów nabierają niezwykle artystycznego wymiaru. Plakaty ze zdjęciami to również emocje wypisane na twarzach, sylwetki tancerzy uchwycone w dynamicznych pozach czy sensualne piękno kobiecego ciała. Na miłośników architektury czekają plakaty z fotografiami strzelistych drapaczy chmur lub kolorowych kamienic. Wielbiciele natury odnajdą zdjęcia krajobrazów, soczystej roślinności oraz pięknych zwierząt - majestatycznych koni, dzikich niedźwiedzi czy magicznych wilków. Różnorodność tematyki oraz szeroka gama barw pozwolą Ci na idealne dopasowanie wybranego plakatu do Twojego wnętrza.

czytaj więcej zwiń opis

Fotografie na ścianę

Nasza kolekcja plakatów "Fotografie" to zbiór dekoracji, które wydobywają piękno przedmiotów codziennego użytku i skłaniają do nieszablonowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Co powiesz na kunsztowną kompozycją złożoną z widelców? A może dostrzeżesz niebywały potencjał dekoracyjny kół zębatych uchwyconych w dużym zbliżeniu? Taka nieoczywista dekoracja uzupełni aranżację wnętrz w stylu nowoczesnym, industrialnym lub skandynawskim, ale będzie też doskonałym przełamaniem wystroju klasycznego. Zamawiając nasze plakaty ze zdjęciami będziesz mógł wybrać jeden z kilku dostępnych rozmiarów oraz wariant oprawy najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Minimalistom polecamy plakaty z fotografiami oprawionymi w prostą ramkę, natomiast dla osób stawiających na elegancję przygotowaliśmy wersję grafiki z dodatkowym marginesem lub passe partout. Warto podkreślić, że wszystkie oprawione grafiki są zabezpieczone warstwą szkła akrylowego i wzbogacone o zawieszkę montażową – powieszenie ich zajmie Ci dosłownie kilka minut. Plakaty ze zdjęciami to prawdziwa uczta wizualna i doskonały sposób na metamorfozę Twojego wnętrza.