inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach Banksy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Niepokorny, kreatywny, odważny, inteligentny i z poczuciem humoru — jeśli są to cechy Twojego charakteru, to można powiedzieć, że masz sporo wspólnego ze słynnym twórcą sztuki ulicznej — Banksym. Mimo, że artysta nigdy nie ujawnił swojej tożsamości, jego obrazy mówią same za siebie. Kto wie, może to właśnie ty zostaniesz następnym Banksym? Dzięki obrazom do malowania od bimago to proste! Wybierz ulubione obrazy do malowania po numerach graffiti i stwórz dekorację z pazurem! Malowanie po numerach Banksy to także niebanalny prezent.

Banksy malowanie po numerach

Zestaw do malowania po numerach “Banksy” jest prawdziwą gratką dla wielbicieli sztuki ulicznej. Banksy jest bowiem niesamowitym artystą, tworzącym swoje dzieła na ulicach miast.. Obecnie uważa się go za jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców naszych czasów, a jego nazwisko i prace na stałe weszły do kanonu współczesnej popkultury. Obrazy Banksy'ego ze względu na swój mocny wydźwięk elektryzują i zmuszają do refleksji. Mimo że nikt nie wie, jak tak naprawdę wygląda artysta (ani jak tak naprawdę brzmi jego pełne imię i nazwisko) to pewne jest jedno - obok jego charakterystycznych prac nikt nie może przejść obojętnie. Najpopularniejsze motywy zdobią koszulki, obrazy, plakaty, kubki, piórniki czy notesy. Jednak tylko jedna rzecz pozwoli Ci poczuć się jak mistrz sztuki street artu - zestaw do malowania po numerach “Banksy”. Szeroki wybór popularnych dzieł stworzonych przez Brytyjczyka, dostępnych w sklepie bimago to doskonały sposób na relaks i odpoczynek, a także na uwolnienie swojej wewnętrznej natury. To także świetna okazja do tego, żeby na sztukę otworzyć dzieci. Najmłodsi nie tylko poznają współczesne dzieła, ich kontekst, ale i będą mogły poćwiczyć staranne malowanie i koncentrację. Zestawy do malowania po numerach “Banksy” są dostosowane do różnych poziomów trudności, dlatego nawet młody artysta nie będzie miał żadnych trudności przy tworzeniu obrazu. A gotowe malowidło z pewnością dumnie ozdobi ścianę w jego pokoju.


 

Malowanki po numerach z graffiti

Zestaw malowanie po numerach Banksy zawiera wszystko, co niezbędne do stworzenia obrazu. Jest to przede wszystkim obraz wypełniony pustymi, odpowiednio ponumerowanymi polami, a także pędzle o różnych grubościach, dzięki którym precyzyjnie wypełnisz wszystkie, nawet najmniejsze pola. W skład zestawów wchodzą także wszystkie potrzebne do stworzenia dzieła farby. Zrelaksuj swój umysł i przenieś się w świat sztuki z zestawami do malowania po numerach. Jeśli uwielbiasz styl street art to poznaj kolekcję fototapet z graffiti.

Obrazy do malowania po numerach Banksy

Jeśli Ty lub ktoś w Twojej rodzinie jest fanem sztuki ulicznej, polecamy powyższą kolekcję bimago obrazów do malowania po numerach. Są odważne, nowatorskie i nasycone ciekawym przesłaniem. Kolekcja malowanie po numerach Banksy świetnie sprawdzi się w pokojach nastolatków, którzy będą mogli ćwiczyć skupienie i koncentrację, malując po numerach. Wyciszenie jest szczególnie ważne w czasie burzy hormonów – może malowanie po numerach będzie miało korzystne konsekwencje dla młodych osób? Z pewnością z tego typu obrazów będą zadowolone także starsze osoby, które szukają nowych zainteresowań i aktywności. Cały proces tworzenia obrazu jest niezwykle pasjonujący i odkrywczy, ma on także swoje korzyści dla mózgu. Najbardziej satysfakcjonujące może być jednak spojrzenie na obraz zaraz po jego całkowitym pomalowaniu. Rodzące się wtedy spełnienie trudno opisać słowami. Bycie dumnym i zadowolonym z siebie to stan, który jest jednym z najlepszych możliwych w życiu. Malowanie po numerach Banksy daje możliwość osiągnięcia go!

Zestawy do malowania graffiti Banksy'ego

Wszystkie obrazy do malowania po numerach są kompletne. Oznacza to, że zamawiając obraz, otrzymujesz także wszystkie niezbędne akcesoria, aby zacząć twórczą pracę malarza. Nie musisz martwić się o dodatkowe pędzelki czy farbki – dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz. W bimago dbamy o wysoką jakość produktów i zadowolenie naszego Klienta. Proponowane przez nas obrazy odwzorowujące twórczość odważnego ulicznego artysty sprawdzą się w różnorakich przestrzeniach. Z powodzeniem możesz umieścić je w salonie, sypialni czy w biurze i obserwować, jak z dnia na dzień obraz zachwyca coraz bardziej. Twoje postępy z chęcią będą obserwowali inni domownicy, podziwiając proces tworzenia oryginalnego obrazu.