inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach Banksy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Niepokorny, kreatywny, odważny, inteligentny i z poczuciem humoru — jeśli są to cechy Twojego charakteru, to można powiedzieć, że masz sporo wspólnego ze słynnym twórcą sztuki ulicznej — Banksym. Mimo, że artysta nigdy nie ujawnił swojej tożsamości, jego obrazy mówią same za siebie. Kto wie, może to właśnie ty zostaniesz następnym Banksym? Dzięki obrazom do malowania od bimago to proste! Wybierz ulubione obrazy do malowania po numerach graffiti i stwórz dekorację z pazurem! Malowanie po numerach Banksy to także niebanalny prezent.

Banksy malowanie po numerach

Zestaw do malowania po numerach “Banksy” jest prawdziwą gratką dla wielbicieli sztuki ulicznej. Banksy jest bowiem niesamowitym artystą, tworzącym swoje dzieła na ulicach miast.. Obecnie uważa się go za jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców naszych czasów, a jego nazwisko i prace na stałe weszły do kanonu współczesnej popkultury. Obrazy Banksy'ego ze względu na swój mocny wydźwięk elektryzują i zmuszają do refleksji. Mimo że nikt nie wie, jak tak naprawdę wygląda artysta (ani jak tak naprawdę brzmi jego pełne imię i nazwisko) to pewne jest jedno - obok jego charakterystycznych prac nikt nie może przejść obojętnie. Najpopularniejsze motywy zdobią koszulki, obrazy, plakaty, kubki, piórniki czy notesy. Jednak tylko jedna rzecz pozwoli Ci poczuć się jak mistrz sztuki street artu - zestaw do malowania po numerach “Banksy”. Szeroki wybór popularnych dzieł stworzonych przez Brytyjczyka, dostępnych w sklepie bimago to doskonały sposób na relaks i odpoczynek, a także na uwolnienie swojej wewnętrznej natury. To także świetna okazja do tego, żeby na sztukę otworzyć dzieci. Najmłodsi nie tylko poznają współczesne dzieła, ich kontekst, ale i będą mogły poćwiczyć staranne malowanie i koncentrację. Zestawy do malowania po numerach “Banksy” są dostosowane do różnych poziomów trudności, dlatego nawet młody artysta nie będzie miał żadnych trudności przy tworzeniu obrazu. A gotowe malowidło z pewnością dumnie ozdobi ścianę w jego pokoju.

Czytaj więcej Zwiń opis

Malowanki po numerach z graffiti

Zestaw malowanie po numerach Banksy zawiera wszystko, co niezbędne do stworzenia obrazu. Jest to przede wszystkim obraz wypełniony pustymi, odpowiednio ponumerowanymi polami, a także pędzle o różnych grubościach, dzięki którym precyzyjnie wypełnisz wszystkie, nawet najmniejsze pola. W skład zestawów wchodzą także wszystkie potrzebne do stworzenia dzieła farby. Zrelaksuj swój umysł i przenieś się w świat sztuki z zestawami do malowania po numerach. Jeśli uwielbiasz styl street art to poznaj kolekcję fototapet z graffiti.