inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 27.05.2024

Claude Monet Obrazy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Nenufary
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Pole maków
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Fjord
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Nympheas
od
98,80 zł
152,00 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 6
Poszukujesz niezwykłych dekoracji? Zobacz obrazy Moneta w bimago. Ulotność chwili, natura, codzienność to kwintesencja zachwycającego impresjonizmu, którego jednym z głównych przedstawicieli był Claude Monet. Najsławniejsze dzieła są dostępne na wyciągnięcie ręki dzięki. W kolekcji Claude Monet Obrazy znajdziesz np. Nenufary, Plaża w Pourville, Ogród w Sainte-Adresse czy Pole maków. Obrazy Moneta z powodzeniem ozdobią ściany także Twojego mieszkania! Odkryj naszą kolekcję reprodukcji najsłynniejszych obrazów Claude Moneta!

Claude Monet – biografia artysty

Monet to jeden z najbardziej znanych przedstawicieli impresjonizmu. Ten francuski, wybitny malarz rozpoczął swoją karierę od tworzenia karykatur. W pewnym momencie Claude Monet zainteresował się malarstwem plenerowym. Uczył się w Paryżu, a później po wcieleniu do wojska wyjechał do Maroka. Jak sam przyznaje, to właśnie tamtejsze krajobrazy były przygotowaniem do impresjonizmu. Na przełomie XIX i XX wieku Monet był już sławnym i cenionym malarzem. Mimo kłopotów ze zdrowiem wciąż tworzył kolejne dzieła, doskonaląc przy tym swoje umiejętności. Obrazy Moneta przedstawiały naturę. Robiły to w sposób spontaniczny, żywy i oryginalny. Artysta malował to, co zobaczył, jedną z jego największych inspiracji był ukochany, przydomowy ogród. Obok jego talentu nie można przejść obojętnie, dlatego stworzyliśmy kategorię Monet obrazy. Znajdziesz tu wiele pięknych reprodukcji, które ozdobią Twój dom. Sprawdź, dlaczego Claude Monet jest uznawany za wybitnego artystę.


 

Obrazy Moneta – najsłynniejsze dzieła

Monet obrazy to kolekcja, w której znajdziesz najsłynniejsze dzieła tego malarza. Zachwyć się pięknymi krajobrazami przedstawiony w nietypowy sposób. Wybierz obrazy Monet i podziwiaj naturę z perspektywy francuskiego artysty, który w każdym zakątku świata potrafił dostrzec coś niepowtarzalnego. Zastanawiasz się, jakie dokładnie reprodukcje znajdziesz w bimago? W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć takich obrazów jak Dom wśród róż, Trzy łodzie rybackie czy Wiosna. Są tu także Nenufary Monet. Koniecznie przejrzyj wszystkie dzieła w kolekcji Claude Monet i dobierz te, które wspaniale uzupełnią Twoje aranżacje. Gwarantujemy, że obrazy Monet to dla Ciebie dobra propozycja, nawet jeśli nie należysz do wielkich miłośników sztuki! My zadbamy o to, aby Twoje zamówienie dotarło pod wskazany adres możliwe jak najszybciej. Claude Monet najsłynniejsze dzieła – sprawdź, co skrywa ta kolekcja!

Monet obrazy na płótnie

Claude Monet, urodzony w połowie XIX wieku we Francji artysta malarz, wspólnie z Augustem Renoirem stworzył nowy nurt w sztuce. To zresztą od jego tytułu jego dzieła Impresja, wschód słońca, wzięła się nazwa impresjonizm.
Obrazy impresjonistyczne Moneta przedstawiają codzienność uchwyconą w konkretnym, ulotnym momencie, ludzi w ruchu, w trakcie zwykłych czynności. Motywem dzieł Moneta często była także natura. Aby ją dobrze uchwycić, artysta bardzo często tworzył swoje obrazy w plenerze. Wiele dzieł Moneta przedstawia piękne pejzaże czy zabytkowe budynki i uwiecznia miejsca, które zrobiły na artyście wrażenie. Artysta często prezentował na swoich obrazach rzeczy, które zachwyciły go w jego własnym ogrodzie. Ogromną rolę w jego obrazach odgrywało światło. Zdarzało mu się malować kilka razy ten sam motyw o różnych porach dnia czy w różnych porach roku, aby dobrze oddać zmieniające się oświetlenie. Stąd płótna Moneta zachwycają kolorystyką oraz odwzorowaniem promieni słonecznych.

Reprodukcje obrazów Moneta

Najsłynniejsze obrazy Claude’a Moneta są chętnie używane jako dopełnienie aranżacji wnętrz. Mogłoby się wydawać, że najlepiej będą pasować do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym. Jednak dzięki swojej uniwersalnej tematyce i estetyce, sprawdzą się niemal wszędzie. Warto dobrać do nich pasujące kolorystycznie dodatki: zasłony, poduszki czy narzuty. Dobrym pomysłem może okazać się zawieszenie na reprezentatywnej ścianie w domu kilku dzieł tego niezwykłego malarza i stworzenie swojej prywatnej impresjonistycznej galerii sztuki. Ze względu na klimat na najsłynniejszych obrazach Moneta będą one doskonale prezentować się w romantycznej sypialni. Dodając odpowiednie oświetlenie, zwiewne firany i cięte kwiaty w wazonie, łatwo będzie poczuć nastrój dzieł tego francuskiego malarza. W sklepie bimago znajduje się szeroki wybór reprodukcji obrazów Moneta, takich jak “Maki” czy “Czarne Nenufary.”Również znane obrazy innych malarzy można znaleźć w bimago.