Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 29.09.2020 Zobacz

Plakaty Mapa świata

Liczba produktów w kategorii: 11

Mapa świata – plakat do każdego wnętrza

Wielu z nas od dziecka interesowało się podróżowaniem. Kto wędrował palcem po globusie, by wylosować miejsce, do którego w następnej kolejności się uda? W obecnych czasach, nasza planeta wciąż rozbudza w sercach zapaleńców miłość do podróżowania i odkrywania nieznanych lądów. Plakaty mapa świata są doskonałym elementem wystroju każdego pokoju. Przypominają o wciąż niezbadanych zakątkach globu, inspirują do ciągłego przełamywania barier i podnoszenia poprzeczki. W naszej ofercie znajduje się między innymi plakat stara mapa, który spodoba się miłośnikom historycznej kartografii. W połączeniu z retro dodatkami, np. gramofonem i starym kompasem stworzą urzekający kącik podróżnika. Dla fanów klasyki, przygotowaliśmy minimalistyczne mapy czarno-białe lub jednokolorowe, mapy stylizowane na vintage i hipsometryczne - dla ludzi zwracających uwagę na szczegóły. Szeroki asortyment plakatów pozwala na personalizowanie swojego wnętrza do woli.

czytaj więcej zwiń opis

Edukacyjny plakat mapa świata dla dzieci

Zdajemy sobie sprawę jak zafascynowane wielkim światem mogą być nasze pociechy. Najlepszym sposobem, by inspirować je do nieprzerwanej chęci odkrywania naszej planety, może okazać się plakat mapa świata dla dzieci. Dzięki swojej przyjaznej i barwnej formie będą przykuwały uwagę najmłodszych, motywując je do poszerzenia swojej wiedzy na własną rękę. Czemu by nie zaznaczyć miejsca, które się już zwiedziło, albo chce się odwiedzić? Nasz plakat mapa świata bez problemu może posłużyć dzieciom jako swojego rodzaju pamiętnik z podróży. Przeglądanie mapy jeszcze nigdy nie było takie przyjemne!

Plakat z mapą Europy

Nasz kontynent jest wielki i zróżnicowany, co czyni go jednym z najbardziej atrakcyjnych rejonów podróżniczych na Ziemi. Znajdują się tu największe metropolie świata, piękne krajobrazy, mieniące się morza i oceany, czy ogromne pasma górskie. Plakat mapa Europy jest pozycją, którą zainteresuje się każdy fanatyk podróżowania, nie tylko po naszym kontynencie, ale po całym świecie. Naszą kolekcję polecamy wszystkim “obywatelom świata”. Dzięki dużemu przywiązaniu do szczegółów, plakat mapa Europy wiernie odwzorowuje kontury naszego kontynentu, czyniąc go doskonałym towarzyszem na ścianie w pokoju. W bogatej ofercie prezentujemy także niezwykle atrakcyjne plakaty, przedstawiające największe i najpopularniejsze miasta europejskie z rzutu izometrycznego, m.in. Paryż, Hamburg czy Warszawa. Plakat z mapą to ponadczasowy element dekoracyjny, który dodatkowo oprawiony w antyramę, ozdobi ściany biura czy gabinetu z należytym sobie wdziękiem. W salonie sprawdzi się w otoczeniu kwiatów i drewnianych ozdób.