inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty boho, plakaty boho w ramie i plakaty etniczne

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Plakaty boho wnoszą do otoczenia poczucie przytulności i charakteru. Główną cechą boho są nawiązania do motywów etnicznych, hippisowskich i orientalnych. Plakat w stylu boho daje pełne wyrażanie własnego stylu, niezależnie od aktualnych trendów projektowych. W kolekcji bimago znajdziecie kolekcję plakatów boho oraz boho plakaty, które zainspirują Cię do tego stylu już teraz! Plakaty to sposób na wprowadzenie designu do Twojej przestrzeni! Zawieś plakaty w wolnej postaci lub oprawione w ramę i nadaj swoim wnętrzom przytulności już dziś!

Boho plakaty

Styl boho - nazywany również “stylem wolnych dusz” - został zapoczątkowany przez łamiącą wszelkie konwenanse bohemę, czyli grupę pisarzy i artystów niepogodzonych z ówczesnymi normami. Przejęty później przez Dzieci Kwiatów stanowi wyraźny sprzeciw wobec norm, prezentując synkretyzm gatunkowy w swoich aranżacjach. Widać wyraźne inspiracje etnicznymi wzorami i orientalizmem. Boho niewątpliwie wciąż zyskuje na popularności będąc inspiracją dla wielu ruchów antysystemowych. Z tego powodu, wprowadziliśmy do oferty bimago serię plakatów dedykowaną buntownikom. Inspirowane etnicznymi motywami dekoracje, doskonale wpisują się w pełne eklektyzmu wnętrza. W połączeniu z marokańskimi wzorami i ozdobami ściennymi, etniczne grafiki bimago tworzą pełen podziwu efekt. Zależy nam na zainspirowaniu Was do poszukiwania idealnego połączenia na własną rękę.


 

Plakaty w stylu boho

W świecie boho nie istnieje pojęcie “pustych ścian”. Postery i obrazy są kluczowym gościem każdego wnętrza. Specjalnie dlatego stworzyliśmy wyjątkowe i niepowtarzalne produkty, które każdy wyznawca bohemy musi zobaczyć! Oferujemy plakaty w stylu boho w zestawie lub pojedynczo, w zależności od Waszych preferencji. Geometryczne i fikuśne wzory wraz ze stonowanymi barwami, dostosują się do każdej przestrzeni, tworząc unikatową całość w stylu modern boho, z którą nie będziecie chcieli się rozstać! Nasze grafiki z tekstem w towarzystwie piór, łapaczy snów i plecionych makram świetnie sprawdzą się także jako prezent, nie tylko dla miłośników tego stylu. Każdy może pokochać boho! Jeszcze nigdy nie było tak na czasie!