inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tekstylia do jadalni

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Aranżując pomieszczenie przeznaczone do spożywania posiłków, nie można zapomnieć o tekstyliach do jadalni. Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi obrusy i bieżniki, które staną się efektownym dopełnieniem aranżacji stołu, a także poduszki, które możesz ułożyć na krzesłach. Lwią część kolekcji stanowią tekstylia z motywami roślinnymi – kwiatami i liśćmi w rozmaitych odcieniach, ale możesz postawić także na kompozycje geometryczne i abstrakcje. Dzięki naszym tekstyliom do jadalni stworzysz przyjemną atmosferę we wnętrzu.

Zasłony do jadalni

W aranżacji jadalni, podobnie jak w przypadku pomieszczeń przeznaczonych do odpoczynku i relaksu, dużą rolę odgrywają tekstylia, dzięki którym można stworzyć praktyczną, a zarazem przytulne wnętrze. Warto zadbać o ciekawy wystrój okien, stawiając na zasłony do jadalni. Proponujemy wykonane z solidnych materiałów zasłony półzaciemniające, które będą skutecznie blokować przenikanie światła słonecznego do pomieszczenia. Zasłony do jadalni stanowić będą także barierę przed spojrzeniami przechodniów lub sąsiadów. Zasłony do jadalni nowoczesne to między innymi motywy inspirowane naturą, utrzymane w różnych kolorach. Mogą to być kolorowe, pełne gracji bukiety, dzięki którym stworzysz namiastkę wiosny we wnętrzu, a także intensywnie zielone motywy inspirowane tropikalnym lasem deszczowym. Alternatywą dla zasłon w jadalni, z motywem roślinnym mogą być tekstylia z motywami geometrycznymi – eleganckimi kompozycjami trójkątów lub sześcianów, orientalnymi heksagonami czy też hiszpańską arabeską.


Obrusy do jadalni

Bardzo ważnym elementem jadalni jest odpowiednie nakrycie stołu w postaci obrusu. Odpowiednio dobrany obrus na stół do jadalni nie tylko zabezpieczy meble, ale będzie mieć także wpływ na ogólny odbiór zastawy stołowej i pomoże w stworzeniu przyjemnej atmosfery. Ma to szczególne znaczenie podczas spotkań rodzinnych. W naszej kolekcji znajdziesz nietuzinkowe obrusy do jadalni, dzięki którym stworzysz ciekawą aranżację. Kolorowe obrusy do jadalni z kwiatami, bukietami wiosennymi, liście w ujęciu abstrakcyjnym, eleganckie figury geometryczne – to tylko niektóre z naszych propozycji. Wszystkie obrusy do jadalni wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich trwałość i wytrzymałość. Kolorowe obrusy do jadalni z pewnością uprzyjemnią rodzinne spotkania.


Bieżnik na stół do jadalni

Na stole w jadalni sprawdzi się także bieżnik. Pełni on nie tylko funkcje praktyczne. W surowym pomieszczeniu może stać się on mocnym akcentem dekoracyjnym. Sprawdzi się także jako niebanalne tło dla wazonów czy też mis z owocami. Bieżnik na stół do jadalni może również podkreślić walory estetyczne mebla, przy którym spotykają się domownicy i ich goście. Wśród naszych produktów znajdziesz bieżniki z liśćmi monstery, delikatnymi motywami roślinnymi i geometrycznymi. Można stosować go zarówno w minimalistycznych aranżacjach, jak i w pomieszczeniach pełnych przepychu. Bieżnik na stół do jadalni to także dobrym pomysłem na prezent. Proste, uniwersalne wzory stanowić mogą niezobowiązujący upominek dla przyjaciół.
Bieżniki na stół dostępne są w różnych rozmiarach – najmniejszy to 40x 40 cm, a największy – 40 x 300 cm. Wszystkie nasze bieżniki są wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją tekstyliów do jadalni i do eksperymentowania z bogactwem faktur, wzorów i kolorów!