inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Pop art obrazy

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Kolorowy pejzaż
od
163,40 zł
233,44 zł
Obraz na płótnie Małpa i banan
od
181,88 zł
259,88 zł
Obraz na płótnie Małpia muzyka
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Słoń
od
218,24 zł
311,84 zł
Obraz na płótnie Bang bang!
od
64,72 zł
92,48 zł
Obraz na płótnie Audrey
od
64,36 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie Lazurowy kotek
od
64,04 zł
91,48 zł
Obraz na płótnie Reggae
od
64,80 zł
92,56 zł
Obraz na płótnie Mural na cegle
od
113,08 zł
161,56 zł
Obraz na płótnie Kolorowa sowa
od
64,04 zł
91,48 zł
Obraz na płótnie Graffiti na cegle
od
214,12 zł
305,92 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Pop art obrazy to dzieła należące do sztuki popularnej. Jest to nurt, z którym kojarzony jest przede wszystkim Andy Warhol i jego wyjątkowe dzieła inspirowane przedmiotami codziennego użytku. Obrazy pop art w bimago, inspirowane sztuką popularną, to niezwykle oryginalne motywy, które idealnie pasować będą do wnętrz osób, które lubią wychodzić poza schematy. Kolorowe portrety w stylu art, oryginalne kolaże, graffiti czy napisy. Wybierz obrazy inspirowane komiksami czy też znanymi postaciami i stwórz niepowtarzalną aranżację wnętrza.

Obrazy pop art: pomysł na niebanalne i energetyczne wnętrze

Pop art, czyli sztuka popularna - to kierunek artystyczny powstały w latach 60-tych XX wieku, który ukształtował się pod wpływem konsumpcyjnego charakteru zachodniej cywilizacji. Źródłem inspiracji dla twórców były często przedmioty codziennego użytku. Motywy typowe dla pop artu nie straciły swojej popularności - obecnie wykorzystywane są także w aranżacji i dekoracji wnętrz. W kolekcji bimago oferujemy obrazy pop art, które posłużą Ci do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji i wniosą do Twojej przestrzeni dawkę pozytywnej energii. Wśród naszych propozycji nie brakuje kolorowych obrazów inspirowanych twórczością Andy’ego Warhola. Proponujemy także dekoracje ścienne nawiązujące do sztuki ulicy, w tym do prowokacyjnych prac artysty o pseudonimie Banksy, podejmującego ważne problemy społeczne. Nasze obrazy w stylu pop art przedstawiają postacie ludzkie, zwierzęta czy motywy miejskie. Jeśli lubisz wychodzić poza schematy, odwiedź naszą kolekcję i przekonaj się sam, jakie możliwości stwarzają obrazy pop art.


 

Pop art obrazy: ciekawe możliwości w aranżacji pomieszczeń

Sztuka ta wraz z całą swoją barwnością i poczuciem humoru przeniknęła do współczesnego wzornictwa i cieszy się dużym powodzeniem wśród dekoratorów nowoczesnych wnętrz. Inspiracje komiksami oraz przedmiotami codziennego użytku z początku szokowała, wkrótce jednak zyskała popularność oraz uwielbienie wielu ludzi. Oryginalne obrazy pop art z kolekcji bimago możesz wykorzystywać we wnętrzach różnego typu. Decyduje tutaj Twój gust i oczekiwany efekt, zarówno estetyczny, jak i psychologiczny. Bardziej minimalistyczny obraz pop art przedstawiające przedmioty codziennego użytku sprawdzą się w nowoczesnym salonie czy przedpokoju. Jeśli chcesz ożywić nowoczesny loft, warto postawić na kolorowe obrazy pop art z postaciami ludzkimi w ruchu, które uczynią przestrzeń bardziej dynamiczną. W przypadku pokoju dziecka czy nastolatka dobrym pomysłem będą obrazy pop art przedstawiające zwierzęta w intensywnych kolorach, czy dekoracje w komiksowym stylu. Sztuka pop art może być ciekawym sposobem na personalizację prywatnej przestrzeni poprzez wyrażenie własnych zainteresowań i pasji – miłośnicy motoryzacji mogą postawić na samochody, zaś pasjonaci kina nie powinny pozostać obojętni wobec obrazów przedstawiających ikony kina – takie, jak Marylin Monroe. To tylko niektóre z możliwości. W bogatej palecie propozycji z pewnością znajdziesz obraz pop art najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom i pasujący do konkretnego wnętrza.

Portret pop art

Pop art to niesamowity, barwny i charakterystyczny styl powstały po II wojnie światowej, który z łatwością rozpozna nawet laik w zakresie wiedzy o malarstwie. Pop art obraz to pomysł na urozmaicenie oraz nadanie żywego i energicznego charakteru Twojej przestrzeni. Różnorodność motywów, kolorów i wielkości obrazów to możliwość wyboru tego, który najbardziej rezonuje z tym, co Ci w duszy gra! Pop art obraz zdecydowanie ożywi i odświeży Twój dom, mieszkanie czy pokój. Co najlepsze – będzie wyglądał atrakcyjnie w każdym pomieszczeniu. Bez obaw możesz umieścić obraz pop art w dowolnej przestrzeni. Masz przy tym pewność, że będzie współgrał z innymi dodatkami. Obrazy pop art, dzięki swojej palecie energicznych i jasnych barw, mogą poprawiać nastrój i humor nawet w najbardziej przygnębiający, deszczowy dzień. Taki motyw będzie prezentował się doskonale w sypialni, salonie, przedpokoju, a także w biurze czy w pokoju nastolatka.

Obrazy w stylu pop art

Portret pop art przedstawia zazwyczaj piękne i eleganckie kobiety. To ikony stylu i kina, które każdy zna z dawnych filmów. Pop art obrazy zaskakują każdego, kto się im przyjrzy. Czy warto je zamówić? Pop-art obrazy w Twoim domu każdorazowo będą robiły duże wrażenie na gościach odwiedzających Twoją przestrzeń. Również domownicy będą czuli się zmotywowani do działania, otoczeni obrazami o energicznych barwach, które korzystnie działają na psychikę. Dzięki zawieszeniu takiej dekoracji w widocznym miejscu wpłyniesz na poprawę energii w domu. Portret pop art stanowi ciekawe i niecodzienne dopełnienie wystroju. Jeśli chcesz, aby ten styl zagościł w Twoim domu, możesz kupić jeden lub kilka dzieł z kolekcji bimago – zapewniamy, że znajdziesz coś dla siebie!


.