tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Promocja ważna do 20.09.2021 Zobacz

Parawany do biura

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Parawany biurowe

Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania firmy i szukasz sprytnego pomysłu na podzielenie pomieszczenia to parawany do biura z oferty bimago z pewnością przypadną Ci do gustu. Te lekkie, drewniane, przenośne ścianki działowe pozwalają na odseparowanie od siebie poszczególnych stanowisk pracy bez konieczności ingerowania w konstrukcję budynku i stawiania stałych przegród. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy przestrzeń biurowa jest wynajmowana lub też liczba i konfiguracja pracowników często się zmienia.
Rozsądne i maksymalnie funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni to podstawa każdego, dobrze zaaranżowanego biura. Dzięki temu pracownicy mają zapewnione bezpieczne i spokojne miejsce do działania i nie przeszkadzają sobie nawzajem w wykonywaniu obowiązków. Parawany biurowe można dowolnie przestawiać, składać lub dodawać, dostosowując ich liczbę i układ do aktualnych potrzeb. Z powodzeniem można również wykorzystać je jako tło podczas telekonferencji, szkoleń online czy prowadzonych przez pracowników webinarów. Dodatkowo, parawan z funkcją tablicy korkowej może być też wykorzystany w kreatywny sposób lub jako tablica ogłoszeń.

Czytaj więcej Zwiń opis

Parawan biurowy ozdobny

Parawan biurowy, poza funkcją praktyczną, może odgrywać w firmie również rolę dekoracyjną. Wystarczy wybrać ściankę z odpowiednim motywem, zgodnym z całą aranżacją oraz kolorami czy wartościami firmy, a przestrzeń nabierze charakteru i będzie przyjaznym miejscem do pracy. W ofercie bimago znajduje się tak wiele różnych wzorów składanych przegród, że każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Może to być parawan do biura w spokojnej kolorystyce lub też w intensywnych barwach, stonowana, kwiatowa kompozycja bądź uspokajający krajobraz albo dodająca energii abstrakcja. Do wyboru są jednak nie tylko ścianki w różnych wzorach, ale również w kilku rozmiarach. W zależności od potrzeb można postawić na wariant zbudowany z trzech lub pięciu elementów, a także zadrukowany jedno- i dwustronnie. Ciekawą opcją do biura są także dopasowane tematycznie parawany do innych dekoracji, jak np. tapet lub fototapet z podobnym motywem.