inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach abstrakcja

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Jeśli lubisz doszukiwać się znaczeń i porządku w chaosie, kształtów rzeczy w nierzeczywistości i znanego w nieznanym, to abstrakcyjne obrazy do samodzielnego malowania od bimago są stworzone właśnie dla ciebie! Zanurz się w abstrakcyjnym świecie barwnych plam, soczystych kolorów oraz płynnych form i uwolnij swoją kreatywność. Opanuj sztukę abstrakcji i maluj jak Pollock, Kandinsky, Rothko czy de Kooning. Malowanie po numerach abstrakcja to elegancki dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Odkryj bogatą kolekcję abstrakcyjnych malowanek!

Abstrakcyjne zestawy do malowania po numerach

Kochasz sztukę i chciałbyś powiesić sobie w domu oraz swojego autorstwa? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Malowanie po numerach to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w sposób kreatywny oraz relaksujący. Wypełnianie poszczególnych pól odpowiednim kolorem, działa odstresowująco, a także pozwala na oderwanie się od codziennych kłopotów. Malowana po numerach abstrakcja pozwala wejść do świata wyobraźni i stworzyć coś unikatowego. Nieokreślone formy, zwariowane kompozycje w szczególności przypadną do gustu miłośnikom sztuki współczesnej. Cały obraz został podzielone na proste fragmenty, dzięki czemu nie powinien on sprawiać zbytnich trudności osobą na każdym poziomie. Zastosowanie rozmaitych barw daje możliwość odkrywania najlepszych połączeń kolorystycznych. Malowanie po numerach abstrakcyjnych obrazów to świetna zabawa dla całej rodziny.


 

Malowanki po numerach abstrakcje

W ofercie bimago znajduje się szeroki wybór płócien z nadrukowanymi numerami, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Malowanki po numerach "Abstrakcja" będą dobrym pomysłem na prezent dla dziecka, które dopiero rozpoczyna podróże ze sztuką lub dla dorosłego, które chciałby spróbować swoich sił. Odpowiednio dobrany do wieku i umiejętności poziom trudności sprawi przyjemność oraz wpłynie na poprawę koncentracji. Różnorodność motywów abstrakcyjnych oraz format płócien pozwala na stworzenie całej kolekcji dzieł. Niektóre z wzorów charakteryzują się efektem trójwymiarowości, taki obraz 3d na ścianie z pewnością będzie idealną ozdobą. Takie oryginalne, własnoręcznie wykonane malunki będą stanowiły idealny dodatek do wnętrz. Można je zawiesić zarówno w bardziej prywatnej przestrzeni jaką jest sypialnia lub kuchnia, a także wyeksponować w salonie. Malowaniki po numerach z serii 'Abstrakcja" najlepiej wyeksponować wieszając na gładkiej ścianie, pomalowanej w jednym stonowanym kolorze np. szarym lub białym.

Obrazy do malowania po numerach abstrakcje

Dlaczego malowanie po numerach abstrakcja to dla Ciebie świetna propozycja? Przede wszystkim dlatego, że w ofercie bimago znajdziesz wiele ciekawych wzorów. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie i przekonasz się, że tworzenie obrazów poprzez podążanie za numerami sprawia dużo przyjemności. To idealna rozrywka na długie wieczory. Nasze zestawy do malowania abstrakcje pozwolą Ci się odstresować i pozbyć wszystkich negatywnych emocji. Gotowe dzieło da Ci dużo satysfakcji i możesz z dumą umieścić je w doskonale widocznym miejscu w domu. Tak jak już wspomnieliśmy, malowanie po numerach abstrakcje jest dobrym wyborem nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. Wyzwala kreatywność i jest dobrym ćwiczeniem dla mózgu, ponadto pomaga w rozwijaniu talentu plastycznego.

Zestawy do malowania abstrakcje

Gotowe obrazy do malowania po numerach abstrakcje staną się niepowtarzalną dekoracją w domu czy mieszkaniu. Z zestawami przygotowanymi przez bimago możesz odtworzyć dobrze znane dzieła sztuki, dodając im odrobinę własnego charakteru. Malowanie po numerach abstrakcje to gwarancja jakości, ale też świetnej zabawy. Pamiętaj, że w komplecie otrzymujesz wszystkie niezbędne akcesoria, aby przygotować własną dekorację ścienną. Poza samym obrazem do samodzielnego namalowania znajdziesz m.in. pędzelki pozwalające na precyzyjne wypełnienie pól. Nie zapomnieliśmy też o czytelnej instrukcji, która rozwieje Twoje wątpliwości. Zamów malowanie po numerach abstrakcja i poczuj się jak prawdziwy artysta! Być może w ten sposób znajdziesz nowe, twórcze hobby, które będzie sprawiać Ci bardzo dużo przyjemności. Zamówienie dostarczymy Ci tak szybko, jak to możliwe – wszystko po to, aby zagwarantować Ci 100% zadowolenia z zakupu. Nie zwlekaj, nasze abstrakcyjne propozycje czekają!