inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach abstrakcja

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Jeśli lubisz doszukiwać się znaczeń i porządku w chaosie, kształtów rzeczy w nierzeczywistości i znanego w nieznanym, to abstrakcyjne obrazy do samodzielnego malowania od bimago są stworzone właśnie dla ciebie! Zanurz się w abstrakcyjnym świecie barwnych plam, soczystych kolorów oraz płynnych form i uwolnij swoją kreatywność. Opanuj sztukę abstrakcji i maluj jak Pollock, Kandinsky, Rothko czy de Kooning. Malowanie po numerach abstrakcja to elegancki dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Odkryj bogatą kolekcję abstrakcyjnych malowanek!

Abstrakcyjne zestawy do malowania po numerach

Kochasz sztukę i chciałbyś powiesić sobie w domu oraz swojego autorstwa? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Malowanie po numerach to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w sposób kreatywny oraz relaksujący. Wypełnianie poszczególnych pól odpowiednim kolorem, działa odstresowująco, a także pozwala na oderwanie się od codziennych kłopotów. Malowana po numerach abstrakcja pozwala wejść do świata wyobraźni i stworzyć coś unikatowego. Nieokreślone formy, zwariowane kompozycje w szczególności przypadną do gustu miłośnikom sztuki współczesnej. Cały obraz został podzielone na proste fragmenty, dzięki czemu nie powinien on sprawiać zbytnich trudności osobą na każdym poziomie. Zastosowanie rozmaitych barw daje możliwość odkrywania najlepszych połączeń kolorystycznych. Malowanie po numerach abstrakcyjnych obrazów to świetna zabawa dla całej rodziny.

Czytaj więcej Zwiń opis

Malowanki po numerach abstrakcje

W ofercie bimago znajduje się szeroki wybór płócien z nadrukowanymi numerami, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Malowanki po numerach "Abstrakcja" będą dobrym pomysłem na prezent dla dziecka, które dopiero rozpoczyna podróże ze sztuką lub dla dorosłego, które chciałby spróbować swoich sił. Odpowiednio dobrany do wieku i umiejętności poziom trudności sprawi przyjemność oraz wpłynie na poprawę koncentracji. Różnorodność motywów abstrakcyjnych oraz format płócien pozwala na stworzenie całej kolekcji dzieł. Niektóre z wzorów charakteryzują się efektem trójwymiarowości, taki obraz 3d na ścianie z pewnością będzie idealną ozdobą. Takie oryginalne, własnoręcznie wykonane malunki będą stanowiły idealny dodatek do wnętrz. Można je zawiesić zarówno w bardziej prywatnej przestrzeni jaką jest sypialnia lub kuchnia, a także wyeksponować w salonie. Malowaniki po numerach z serii 'Abstrakcja" najlepiej wyeksponować wieszając na gładkiej ścianie, pomalowanej w jednym stonowanym kolorze np. szarym lub białym.