Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę

-30% na obrazy Promocja ważna do 27.10.2020

Obrazy Tycjan

Liczba produktów w kategorii: 82

  1. 1
  2. 2
Obraz na płótnie Ecce Homo
od
59,08 zł
84,44 zł
Obraz na płótnie Ecce Homo
Obraz na płótnie Jacopo Strada
od
58,88 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie Jacopo Strada
Obraz na płótnie Bacchanalia
od
78,52 zł
112,20 zł
Obraz na płótnie Bacchanalia
Obraz na płótnie Ptg.aft.Titian
od
59,08 zł
84,44 zł
Obraz na płótnie Ptg.aft.Titian
Obraz na płótnie Titian
od
58,88 zł
84,12 zł
Obraz na płótnie Titian
Obraz na płótnie Flora
od
58,80 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie Flora
Obraz na płótnie The Andrians
od
78,52 zł
112,20 zł
Obraz na płótnie The Andrians
Obraz na płótnie Danae
od
78,52 zł
112,20 zł
Obraz na płótnie Danae
Obraz na płótnie Venus Resting
od
79,08 zł
113,00 zł
Obraz na płótnie Venus Resting
  1. 1
  2. 2

Kategorie:

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Przedstawiciel malarstwa renesansowego - Tycjan

Tycjan właśc. Tiziano Vecelli (ur. 1488-1576), przedstawiciel szkoły weneckiej malarstwa renesansowego. Jego malarstwo jest znane z portretów kobiet z charakterystycznym, złotorudym odcieniem włosów. W swoich obrazach Tycjan poruszał przede wszystkim tematykę religijną, mitologiczną i historyczną. Jego pierwsze obrazy były pod wpływem Giorginiego. W późniejszym okresie twórczości Tycjana widoczne są zmiany w jego malarstwie, w którym uwidacznia się wpływ Palmy il Vecchio. Jednak od początku Tycjan jest wierny charakterystycznemu typowi kobiecej urody. W jego dziełach można też odnaleźć harmonię oraz szczególny nastrój kompozycji. Wraz z rozwojem malarstwa, Tycjan w obrazach prezentuje coraz doskonalsze uchwycenie ruchu w wielofigurowych kompozycjach. Jednym z niezwykłych przykładów renesansowego malarstwa religijnego jest obraz "Wniebowzięcie NMP" czy dzieło "Chrystus z uczniami". Największą sławę przyniosły mu jednak akty, jak na przykład "Wypoczywająca Wenus" czy "Wenus z Urbino". Wśród obrazów Tycjana nie brakuje również wspaniałych portretów męskich oraz kobiecych. "Flora", "Portret mężczyzny" czy "Portret Isalelli d'Este" to niektóre z przykładów niezwykłych arcydzieł Tycjana. W galerii bimago.© znajdziecie obrazy tego mistrza renesansowego - pełne dynamizmu sceny mitologiczne, nastrojowe malarstwo religijne oraz niezwykłe portrety.

czytaj więcej zwiń opis

Tycjan - kolekcja arcydzieł malarstwa

Tycjan został doceniony ze względu na innowacyjne pomysły w swojej twórczości. Kolekcja obrazów na płótnie "Tycjan" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niesamowity styl, jaki prezentował Tycjan w swoich dziełach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Tycjan" w bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego malarza. Tycjan odcisnął ogromny wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego gabinetu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Tycjan - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Tycjan - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa

Tycjan jest twórcą, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w naszej galerii ceny reprodukcji jego obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką dekorację. Tycjan w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Tycjan" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Tycjan" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Tycjan" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.