inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach krajobrazy

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Szukasz kreatywnego i jednocześnie relaksującego sposobu na spędzanie wolnych chwil? Malowanie po numerach krajobrazy od bimago to idealny pomysł na nowe hobby! Maluj piękne krajobrazy i wyrusz w podróż śladami najpiękniejszych miejsc na świecie! Malowanie po numerach pejzaż to gwarancja świetnej zabawy, a jej efekt z pewnością Cię zachwyci. Malowanie poprawia skupienie, rozwija motorykę małą, wycisza, redukuje stres — dlatego nasze malowanki z motywem krajobrazu to świetny pomysł na prezent dla każdego!

Malowanie po numerach krajobrazy

Obrazy przedstawiające malownicze krajobrazy to ponadczasowe dekoracje, doskonale pasujące do wnętrz utrzymanych w każdej stylistyce. Zamiast jednak kupować ozdobę ścienną już w gotowej formie, można dać wyraz swojej kreatywności i pokusić się o samodzielne stworzenie ciekawego dzieła. Pomogą w tym zestawy do malowania po numerach pejzaży i widoków z różnych rejonów świata. W ofercie bimago znaleźć można bogatą gamę gotowych do pokolorowania krajobrazów górskich, nadmorskich plaż, tropikalnych zakątków i egzotycznych plenerów. W zależności od upodobań można wybrać obrazy w scenerii zimowej lub letniej, w kolorystyce charakterystycznej dla ciepłego, słonecznego poranka, nastrojowego wieczoru lub ciemnej, chłodnej nocy. Taka różnorodność motywów i wariantów sprawia, że każdy znajdzie wzór idealny dla siebie i swojego wnętrza.

Czytaj więcej Zwiń opis

Malowanki po numerach z krajobrazami w zestawach

Dostępne w ofercie bimago zestawy do malowania po numerach pejzaży zawierają w sobie wszystko to, co jest niezbędne do ukończenia całego dzieła. Znajduje się w nich bowiem płótno ze szkicem krajobrazu, podzielonym na fragmenty oznaczone numerami, odpowiadającymi konkretnym kolorom, a także komplet pędzli i farb akrylowych. Wystarczy rozpakować taki pakiet, postawić obraz na sztaludze i krok po kroku zamalowywać poszczególne części, w efekcie uzyskując fantastyczną ozdobę wnętrza. Malowanie po numerach to jednak nie tylko pomysł na ciekawą, własnoręcznie wykonaną dekorację, ale również dobry sposób na odstresowanie i oderwanie myśli od codziennych spraw. Wybierając coraz trudniejsze malowanki można też znakomicie poprawić swoją zdolność koncentracji, precyzję działania i koordynację ruchową. Jeśli uwielbiasz pejzaże to zobacz też plakaty z najpiękniejszymi krajobrazami w galerii bimago.