inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Plakaty do biura, plakaty do gabinetu i plakaty motywacyjne do biura

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Miejsce do pracy to przestrzeń wyjątkowa! Powinna nie tylko cieszyć oko i zapewniać estetyczną spójność, ale też stymulować do intelektualnego wysiłku i wspierać kreatywność. Plakaty do biura i plakaty motywacyjne do biura to oferta designerskich plakatów od bimago idealnych do gabinetu i biura, która świetnie wpisuje się w najnowsze wnętrzarskie trendy! Znajdź plakaty do gabinetu oraz plakaty do pracy, które mają wyjątkowy design. Poznaj modną sztukę linearną, plakaty motywacyjne jak i wzory inspirowane mapami i kosmosem do Twojego biura.

Plakaty motywacyjne do biura

Plakaty do biura są świetnym sposobem na odświeżenie aranżacji pomieszczenia oraz nadanie mu nowoczesnego wyglądu. Wśród dekoracji dedykowanych do biura można znaleźć ciekawe wzory z napisami, pejzażami lub awangardowymi grafikami. Plakaty motywacyjne są ozdobą z pozytywnym przesłaniem dla pracowników. Wśród wzorów z takimi napisami nie brakuje humorystycznego akcentu, taka dekoracja będzie nie tylko świetnym akcentem dekoracyjnym, ale również pozwoli na chwilę relaksu i rozładowanie napięcia.
Również pejzaże oraz zdjęcia natury są idealnym motywem w aranżacji biura. Relaksująca zieleń i piękny krajobraz na plakatach z pewnością będą dobrą odskocznią od ekranu monitora. Dekoracje te są niezwykle proste w montażu, dlatego warto przetestować różne możliwości na udekorowanie biura ciekawymi posterami.
Uniwersalnym motywem są nowoczesne akcenty zdobnicze w minimalistycznym stylu. Taka dekoracja z pewnością nada wnętrzu nowoczesny i stylowy charakter. Nowością w naszej ofercie są plakaty zdobione metalicznym połyskiem. Złoty, srebrny lub holograficzny wzór na białym tle sprawia, że ozdoba ta cechuje się jednocześnie eleganckim, jak i oryginalnym wyglądem.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty do gabinetu dietetycznego i różnych aranżacji biur

Plakaty są idealną dekoracją, jeśli chcemy postawić na szybką i efektowną zmianę w pomieszczeniu. Oprócz tego postery należą do łatwych w montażu oraz odznaczających się mniejszym wymiarem, dzięki czemu można ozdobić nimi różne części pomieszczenia. Oto lista kilku propozycji na dekorację przestrzeni biurowych przy pomocy oryginalnych plakatów:

 • Wchodząc do biura, nasi klienci i kontrahenci po raz pierwszy stykają się z naszą firmą, dlatego ważne jest by zapewnić sobie dobre wrażenie. W recepcji i sekretariacie warto zawiesić plakaty w eleganckich ramach, dzięki którym wnętrze będzie bardziej reprezentacyjne. Takie dekoracje mogą przekazywać wartości firmy. Plakaty ze zdjęciami przyrody powiedzą o naszym ekologicznym nastawieniu, zdjęcia metropolii i zakątków z całego świata zaakcentują globalny charakter naszej działalności. Za pośrednictwem odpowiednich dekoracji ściennych już na wstępie możemy pokazać naszą firmę od jak najlepszej strony.
 • Plakaty w biurze z powodzeniem można zawiesić w sali konferencyjnej. Dekoracje znajdujące się na linii wzroku będą świetnymi akcentami kolorystycznymi, które urozmaicą wystrój wnętrza. W takim miejscu warto wybrać bardziej formalne i dekoracyjne motywy. Ciekawym rozwiązaniem będą plakaty zdobione lśniącym, metalicznym połyskiem, które będą się niezwykle elegancko prezentować na ścianie.
 • Plakatami można również ozdobić pomieszczenia biurowe typu open space lub mniejsze wnętrza dla pracowników. W takim miejscu możemy pozwolić sobie na większą dowolność w doborze motywów, świetnym pomysłem będą napisy, zabawne cytaty i nowoczesne wzory. Taka przestrzeń to również świetna okazja do umieszczenia plakatów motywacyjnych z humorystycznym akcentem.
 • W specjalistycznych pracowniach w biurze, w których pracownicy wykonują pracę nie tylko przy komputerach, wygodnym urozmaiceniem takiego wnętrza będą plakaty na ścianie. W takich wnętrzach można zdecydować się na tematyczne motywy, powiązanymi z branżą naszej firmy.
 • Kuchnia, stołówka i miejsce przeznaczone dla relaksu dla pracowników z pewnością może zyskać dzięki nowoczesnym plakatom. Taka dekoracja wprowadzi ciekawy charakter do wnętrza a oprócz tego doda energii i motywacji pracownikom. W takim miejscu można postawić na akcenty nowoczesne, humorystyczne i plakaty motywacyjne. Wnętrze z taką dekoracją z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na zespół.

  Zobacz więcej: obrazy do biura, fototapety do biura, tapety do biura