tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
Letnia wyprzedaż aż do -70% Oferta ważna do 30.06.2021 Zobacz

Plakaty do biura

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

-25% Plakat Kot z kawą [Poster] Plakat Kot z kawą [Poster]
od
21,72 zł
29,00 zł
-25% Plakat Jowisz [Poster] Plakat Jowisz [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Groza oceanu [Poster] Plakat Groza oceanu [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Neptun [Poster] Plakat Neptun [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Wenus [Poster] Plakat Wenus [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Złoty dotyk [Poster] Plakat Złoty dotyk [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Moduł [Poster] Plakat Moduł [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Antyczny [Poster] Plakat Antyczny [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Efekt domina [Poster] Plakat Efekt domina [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Don't Quit [Poster] Plakat Don't Quit [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-25% Plakat Saturn [Poster] Plakat Saturn [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-30% Plakat Przestrzeń [Poster] Plakat Przestrzeń [Poster]
od
18,88 zł
27,00 zł
-25% Plakat Multikolor [Poster] Plakat Multikolor [Poster]
od
21,72 zł
29,00 zł
-25% Plakat Neony [Poster] Plakat Neony [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
-30% Plakat Gamma [Poster] Plakat Gamma [Poster]
od
18,88 zł
27,00 zł
-25% Plakat Sonata [Poster] Plakat Sonata [Poster]
od
20,24 zł
27,00 zł
 1. 1
 2. 2
Miejsce do pracy to przestrzeń wyjątkowa: powinna nie tylko cieszyć oko i zapewniać estetyczną spójność, ale też stymulować do intelektualnego wysiłku i wspierać kreatywność. Oferta designerskich plakatów idealnych do gabinetu i biura świetnie wpisuje się w najnowsze wnętrzarskie trendy - znajdziesz tu zarówno modną sztukę linearną, plakaty motywacyjne, jak i wzory inspirowane mapami i kosmosem.

Plakaty motywacyjne do biura

Plakaty do biura są świetnym sposobem na odświeżenie aranżacji pomieszczenia oraz nadanie mu nowoczesnego wyglądu. Wśród dekoracji dedykowanych do biura można znaleźć ciekawe wzory z napisami, pejzażami lub awangardowymi grafikami. Plakaty motywacyjne są ozdobą z pozytywnym przesłaniem dla pracowników. Wśród wzorów z takimi napisami nie brakuje humorystycznego akcentu, taka dekoracja będzie nie tylko świetnym akcentem dekoracyjnym, ale również pozwoli na chwilę relaksu i rozładowanie napięcia.
Również pejzaże oraz zdjęcia natury są idealnym motywem w aranżacji biura. Relaksująca zieleń i piękny krajobraz na plakatach z pewnością będą dobrą odskocznią od ekranu monitora. Dekoracje te są niezwykle proste w montażu, dlatego warto przetestować różne możliwości na udekorowanie biura ciekawymi posterami.
Uniwersalnym motywem są nowoczesne akcenty zdobnicze w minimalistycznym stylu. Taka dekoracja z pewnością nada wnętrzu nowoczesny i stylowy charakter. Nowością w naszej ofercie są plakaty zdobione metalicznym połyskiem. Złoty, srebrny lub holograficzny wzór na białym tle sprawia, że ozdoba ta cechuje się jednocześnie eleganckim, jak i oryginalnym wyglądem.

czytaj więcej zwiń opis

Plakaty do gabinetu dietetycznego i różnych aranżacji biur

Plakaty są idealną dekoracją, jeśli chcemy postawić na szybką i efektowną zmianę w pomieszczeniu. Oprócz tego postery należą do łatwych w montażu oraz odznaczających się mniejszym wymiarem, dzięki czemu można ozdobić nimi różne części pomieszczenia. Oto lista kilku propozycji na dekorację przestrzeni biurowych przy pomocy oryginalnych plakatów:

 • Wchodząc do biura, nasi klienci i kontrahenci po raz pierwszy stykają się z naszą firmą, dlatego ważne jest by zapewnić sobie dobre wrażenie. W recepcji i sekretariacie warto zawiesić plakaty w eleganckich ramach, dzięki którym wnętrze będzie bardziej reprezentacyjne. Takie dekoracje mogą przekazywać wartości firmy. Plakaty ze zdjęciami przyrody powiedzą o naszym ekologicznym nastawieniu, zdjęcia metropolii i zakątków z całego świata zaakcentują globalny charakter naszej działalności. Za pośrednictwem odpowiednich dekoracji ściennych już na wstępie możemy pokazać naszą firmę od jak najlepszej strony.
 • Plakaty w biurze z powodzeniem można zawiesić w sali konferencyjnej. Dekoracje znajdujące się na linii wzroku będą świetnymi akcentami kolorystycznymi, które urozmaicą wystrój wnętrza. W takim miejscu warto wybrać bardziej formalne i dekoracyjne motywy. Ciekawym rozwiązaniem będą plakaty zdobione lśniącym, metalicznym połyskiem, które będą się niezwykle elegancko prezentować na ścianie.
 • Plakatami można również ozdobić pomieszczenia biurowe typu open space lub mniejsze wnętrza dla pracowników. W takim miejscu możemy pozwolić sobie na większą dowolność w doborze motywów, świetnym pomysłem będą napisy, zabawne cytaty i nowoczesne wzory. Taka przestrzeń to również świetna okazja do umieszczenia plakatów motywacyjnych z humorystycznym akcentem.
 • W specjalistycznych pracowniach w biurze, w których pracownicy wykonują pracę nie tylko przy komputerach, wygodnym urozmaiceniem takiego wnętrza będą plakaty na ścianie. W takich wnętrzach można zdecydować się na tematyczne motywy, powiązanymi z branżą naszej firmy.
 • Kuchnia, stołówka i miejsce przeznaczone dla relaksu dla pracowników z pewnością może zyskać dzięki nowoczesnym plakatom. Taka dekoracja wprowadzi ciekawy charakter do wnętrza a oprócz tego doda energii i motywacji pracownikom. W takim miejscu można postawić na akcenty nowoczesne, humorystyczne i plakaty motywacyjne. Wnętrze z taką dekoracją z pewnością będzie miała pozytywny wpływ na zespół.

  Zobacz więcej: obrazy do biura, fototapety do biura, tapety do biura