tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz

Łazienka - strefa SPA w zaciszu domowym

Każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia, relaksu I czasu tylko dla siebie. Miejscem w mieszkaniu, które pozwoli na odrobinę intymności jest z pewnością łazienka. Długa kąpiel wśród świec czy domowe spa bez wątpienia pozwoli nam na moment oderwania od rzeczywistości. Odpowiednia aranżacja łazienki stworzy wyjątkową atmosferę, która nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Łazienka to specyficzne miejsce w każdym domu i myśląc o jej dekoracji, nie zawsze przychodzi nam do głowy pomysł udekorowania ścian obrazem czy fototapetą. Dekoracja ścienna łazienki nie jest wcale prostą sprawą. Ważne, aby wybrana dekoracja spełniała kilka kluczowych warunków – przede wszystkim powinniśmy wybrać produkt wodoodporny, któremu nie zaszkodzi wilgoć panująca w łazience. Dobrym rozwiązaniem będzie więc obraz na szkle lub plakaty w ramach, które sprawdzą się doskonale w każdej łazience.

Metamorfoza łazienki Oli w dobrym stylu!

Metamorfoza

Łazienka Oli została gruntownie wyremontowana i prezentowała się świetnie, ale nie wyróżniała się niczym szczególnym i zdecydowanie brakowało w niej kropki nad i. Ola zdecydowała się postawić na dekorację, która doskonale wpisuje się w aktualne trendy – galerię ścienną stworzoną z plakatów w ramie. Dodatkowo, przemalowała ścianę na niezwykle modny w tym sezonie zielony kolor, tworząc tym samym łazienkę jak z prawdziwego katalogu wnętrzarskiego!

Porada miesiąca

bimago. radzi:

Plakaty oprawione w ramę zyskują na popularności i doskonale wpisują się najnowsze trendy dekoracyjne. Jest to również ciekawe rozwiązanie aranżacyjne w dekoracji łazienki. Oprawione plakaty są dekoracją odporną na wilgoć panującą w łazience i sprawdzą się doskonale w takim pomieszczeniu. Wieszając kilka plakatów w różnych rozmiarach możemy stworzyć niepowtarzalną kompozycję ścienną, która z pewnością nada naszej łazience wyjątkowego charakteru.

Nasze pomysły na wyjatkową łazienkę

łazienka

Zobacz inne wnętrza