tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz

Biuro - kreatywna przestrzeń do pracy

Przestrzeń biurowa to specjalne miejsce, które powinno zapewnić nam komfortowe warunki do pracy. Ważne aby biuro nie rozpraszało uwagi zbędnymi dodatkami czy akcesoriami. Warto postawić przede wszystkim na minimalizm i taką organizację przestrzeni, która pozwoli skupić się na pracy. Nie zapominajmy jednak o tym, ze w pracy spędzamy sporą część swojego życia, dlatego też powinniśmy zadbać o to, aby w miejscu pracy czuć się swobodnie i aby cała estetyka aranżacji wprowadzała przyjazna atmosferę.

Dekoracja powinna więc odgrywać szczególnie ważną rolę, bo to ona tworzy klimat każdego wnętrza. Kluczem każdej udanej aranżacji jest odpowiedni wybór motywów, dodatków i kolorów, które będę współgrały ze sobą. Fototapeta, obraz czy parawan to niebanalna propozycja na ożywienie każdego biura w elegancki i nowoczesny sposób.

Biuro w domu metamorfoza w mieszkaniu Artura

Metamorfoza

Od pewno czasu Artur zaczął prowadzić własną działalność, która wiązała się z koniecznością posiadania własnego biura. Chociaż jego mieszkanie nie jest zbyt duże, to właśnie tam postanowił stworzyć swoją przestrzeń do pracy i do kontaktu z klientami. Aby oddzielić strefę prywatną od zawodowej wybrał parawan w nowoczesnym stylu, który świetnie sprawdził się w tej roli!

Porada miesiąca

bimago. radzi:

Niezastąpionym dodatkiem, a zarazem wyjątkową dekoracją będzie obraz na korku. Taki obraz może służyć za oryginalną tablicę informacyjną, do której przyczepić można wszystkie ważne informacje I sprawy, o których nie można zapomnieć. Wybierając motyw mapy świata można zaznaczyć istotne miejsca, o których również warto pamiętać. Warto również pomyśleć o ozdobach takich jak żywe kwiaty w doniczkach, w towarzystwie drewnianych dodatków, które stworzą iście skandynawski klimat w Twoim biurze.

Zobacz inne wnętrza