-50%na fototapety
koniec promocji za:
days day : :
-30% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 03.06.2019 ] zobacz

Mapy świata - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Mapy świata możesz znaleźć niezwykłe dekoracje na ścianę. Szeroki wybór fotografii na płótnie Mapy świata sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Mapy świata to atrakcyjny temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Mapy świata został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów Mapy świata można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Mapy świata to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Mapy świata jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Mapy świata, polecamy całą kolekcję Obrazy, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Mapy świata do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Mapy świata możesz znaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Mapy świata nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Mapy świata jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Mapy świata będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Mapy świata sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Mapy świata będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Obrazy bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Mapy świata jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Mapy świata to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Mapy świata złożone z kilku części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Mapy świata. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Obrazy jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Mapy świata można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Mapy świata złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Mapy świata w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Mapy świata i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Mapy świata to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Mapy świata są dodatkami dekoracyjnymi, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Obrazy to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Duży wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Mapy świata będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Mapy świata, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.

  • <%= message %>

Mapy świata - Obrazy ręcznie malowane i wydruki na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 431

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 9
Obraz nowoczesny Mapa Świata: Deski

Obraz na płótnie "Mapa Świata: Deski"

Cena od: 266,88 zł 186,80 zł
Obraz Granatowa głębia

Obraz na płótnie "Granatowa głębia"

Cena od: 166,32 zł 116,40 zł
Obraz  Świat: Kolorowa mapa

Obraz na płótnie " Świat: Kolorowa mapa"

Cena od: 266,88 zł 186,80 zł
Obraz nowoczesny Kolorowe uniwersum

Obraz na płótnie "Kolorowe uniwersum"

Cena od: 84,52 zł 59,16 zł
Obraz nowoczesny Stara mapa: tryptyk

Obraz na płótnie "Stara mapa: tryptyk"

Cena od: 278,68 zł 195,04 zł
Obraz na ścianę Świat: Brązowa mapa II

Obraz na płótnie "Świat: Brązowa mapa II"

Cena od: 278,68 zł 195,04 zł
Obraz nowoczesny Kolory nowoczesności

Obraz na płótnie "Kolory nowoczesności"

Cena od: 84,52 zł 59,16 zł
Obraz na ścianę Starożytna mapa świata

Obraz na płótnie "Starożytna mapa świata"

Cena od: 266,88 zł 186,80 zł
Obraz Bursztynowa mapa

Obraz na płótnie "Bursztynowa mapa"

Cena od: 216,04 zł 151,20 zł
Obraz na ścianę Kontynenty z brązu

Obraz na płótnie "Kontynenty z brązu"

Cena od: 216,04 zł 151,20 zł
Obraz Biała poezja

Obraz na płótnie "Biała poezja"

Cena od: 266,88 zł 186,80 zł
Obraz nowoczesny Granatowy świat

Obraz na płótnie "Granatowy świat"

Cena od: 266,88 zł 186,80 zł
Obraz na ścianę Sześcienny świat

Obraz na płótnie "Sześcienny świat"

Cena od: 84,52 zł 59,16 zł
Obraz nowoczesny Granatowy szlak

Obraz na płótnie "Granatowy szlak"

Cena od: 84,52 zł 59,16 zł
Obraz na ścianę Rdzawy świat

Obraz na płótnie "Rdzawy świat"

Cena od: 266,88 zł 186,80 zł
Obraz nowoczesny Bursztynowy świat

Obraz na płótnie "Bursztynowy świat"

Cena od: 84,52 zł 59,16 zł
Obraz nowoczesny Metaliczny świat

Obraz na płótnie "Metaliczny świat"

Cena od: 216,04 zł 151,20 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 9