-25% na obrazy na płótnie Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Mapa świata obraz

Liczba produktów w kategorii: 383

Obraz nowoczesny Czarno-brązowa mapa świata
Bestseller
Obraz nowoczesny Złota podróż
od
63,36 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Złota podróż
Bestseller
Obraz Granatowa głębia
od
127,72 zł
170,32 zł
Obraz na płótnie Granatowa głębia
Bestseller
Obraz Mapa: Inspiracja Pollockiem
Bestseller
Obraz Stylowa mapa
od
212,16 zł
282,88 zł
Obraz na płótnie Stylowa mapa
Obraz nowoczesny Metaliczny świat
od
168,00 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Metaliczny świat
Obraz na ścianę Polska - mapa
od
63,36 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Polska - mapa
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 8

Obraz mapa świata na ścianę

Szalone przygody, nowe lądy i wiele wspaniałych krajobrazów tak w skrócie można opisać wyobrażenie o wielodniowych wycieczkach. Wielu z nas będą już małym dzieckiem marzyło o podróżach. Często zaczynało się to od długich godzin studiowania mapy świata lub wędrowania palcem po globusie. Teraz zwiedzanie nawet najdalej położonych zakątków świata nie jest już takie trudne. Wystarczy wcześniej zaplanować taką wyprawę, zaoszczędzić trochę pieniędzy i ruszyć w drogę. Bardzo często pasja do podróży budzi się podczas lekcji geografii. To, co rozbudza serce podróżników to niewątpliwie mapa świata. Obraz na płótnie mapa świata to doskonały element wystroju wnętrza dla wielbiciela dalekich krajów. Mapa świata będzie dobrze prezentować się w każdego rodzaju wnętrzu niezależnie od jego wielkość i stopnia nasłonecznienia. W ofercie bimago znajduje się wiele rodzajów map. Jedne utrzymane są w stylu retro, tworząc wrażenie starych, zabytkowych pamiątek z ubiegłych epok. Z kolei inne w formie prostych schematów świetnie pasują do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. W kolekcji bimago można znaleźć zarówno mapę świata na płótnie utrzymaną w czarno-białej kolorystyce lub jednokolorowej, jak i te wielobarwną, pełną detali. W zależności od stylu właściciela można dobrać obraz z mapą świata, która idealnie współgra z pomieszczeniem.
Już od najmłodszych lat warto inspirować dzieci i rozbudzać ich kreatywność. Świetnym sposobem na zafascynowane wielkim światem naszego malucha może być powieszenie w jego pokoju obrazu, który prezentuje mapę świata. Jest to oryginalny sposób na wzbudzenie zainteresowania i chęci do odkrywania naszej planety. Kolorowe mapy przedstawiające poszczególne kontynenty, państwa, a nawet miasta to także idealna pomoc dydaktyczna. Dzięki przyjaznej formie obrazu dziecko będzie miało możliwość nauczenia się skomplikowanych i trudnych nazw w szybki i skuteczny sposób. Obraz na ścianę przedstawiający mapę świata to zatem nie tylko stylowy dodatek, ale również dobra pomoc dla dziecka. Przyjazna i barwna forma, która przykuwa uwagę nawet najmłodszych będzie motywować do poszerzenia wiedzy na własną rękę.

czytaj więcej zwiń opis

Mapa świata na płótnie

Świat jest ogromny i niejednorodny, co sprawia, że chęć podróżowania nigdy nie gaśnie. Jednym z bardziej zróżnicowanych jest nasz kontynent. To tu znajdują się największe metropolie świata, które inspirują architektów na całym świecie, dlatego warto poznać nazwy większych miast w Europie. Zamiast zwykłego plakatu warto postawić na stylowy obraz na płótnie mapa świata, który będzie przypominał o szalonych wyprawach lub do nich zachęcał. Staranie przygotowane wydruki odwzorowują wszystkie szczegóły oraz wiernie oddają kontury poszczególnych kontynentów. Dzięki temu łatwiej zapamiętać kształty państw. Dodatkowo, mapa świata jako obraz na płótnie jest znacznie trwalsza niż plakat i pozwala na szybką zmianę jej lokalizacji. W ofercie bimago można znaleźć obrazy mapa świata na ścianę w wielu wersjach kolorystycznych, które będą pasowały do każdego stylu. Ciekawą dekoracją są też obrazy na korku oraz mapa świata zdrapka, na których można zaznaczać odbyte podróże i odwiedzone kraje. Te w stonowanych barwach idealnie sprawdzą się w sypialni, natomiast wyraziste i kolorowe mapy to odpowiedni dodatek do salonu, kuchni czy pokoju dziecka.

Tryptyk mapa świata

Teraz nie musisz ograniczać się do jednego obrazu. Możesz postawić na nowatorski tryptyk przedstawiający mapę świata. Obraz składający się z trzech części to całkowita nowość. Takie rozwiązanie tworzy wrażenie trójwymiarowości. Dzięki temu taki malunek optycznie powiększy mieszkanie. Stylowa mapa świata na ścianę jako obraz to dodatek, który sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, domu, jak i lokalu użytkowym, a nawet biurze. Myśl o dalekich podróżach poprawia nastrój.
Nasz kontynent to nasz dom, w którym każdy powinien czuć się dobrze. Jest ogromny i inny, dlatego jest tak atrakcyjny dla wszystkich podróżników. Istnieją największe światowe metropolie, fascynujące krajobrazy, takie jak morza i oceany, a także różnorodne krajobrazy górskie. Wybór pomysłów na dekoracje w bimago jest tak różnorodny, jak nasza planeta. Znajdziesz tu mapy świata w różnych kolorach i eleganckich ramkach.