Plakaty Grafiki

Liczba produktów w kategorii: 106

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Plakat Miś polarny [Poster]
Nowość
Plakat Słoneczne plamy [Poster]
Bestseller
Plakat Na okręgu [Poster]
Bestseller
Plakat Miś łasuch [Poster]
Nowość
Plakat Tajemnicza noc [Poster]
Nowość
Plakat Sprytny lisek [Poster]
Nowość
Plakat Kolory lat [Poster]
Young Art
Plakat Wenus [Poster]
Young Art
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Grafika plakat

Plakaty graficzne i artystyczne to bardzo ciekawy sposób na nadanie wnętrzu wyjątkowego i niezwykle indywidualnego charakteru.Tego typu dekoracje świetnie prezentują się w przestrzeniach, w których króluje minimalizm i nowoczesna prostota, ponieważ sam obraz zawieszony na ścianie może stanowić wystarczającą ozdobę. Grafiki na plakatach, szczególnie w mniejszym formacie i umieszczone w delikatnych ramach, pozwalają również na stworzenie wyjątkowej galerii ściennej – dekoracji idealnej do salonu, długiego korytarza czy firmowego gabinetu.

czytaj więcej zwiń opis

Grafiki plakaty w ramie

Plakaty z grafikami to kategoria produktów, której nie da się zdefiniować w jednym zdaniu. Pod tym pojęciem kryją się zarówno proste, minimalistyczne szkice, nowoczesne lub wręcz postmodernistyczne rysunki, geometryczne wzory i abstrakcyjne projekty. Różnić je może technika wykonania, poruszane motywy i zastosowana kolorystyka, ale łączy jedno – oryginalność i nieszablonowość. Plakat z grafiką bez wątpienia odmieni wnętrze każdego mieszkania i niezwykle wyraźnie pokaże gościom, jaki gust artystyczny mają gospodarze.

Plakaty graficzne i grafiki do pokoju dziecka

Grafika na plakacie może mieć różne oblicza, jednak największą popularnością cieszą się dwa warianty – geometria i abstrakcja. Często spotykane motywy to ludzie, rośliny, a także różnego rodzaju układy z trójkątów, kwadratów i kół. Plakaty z graficznym ujęciem damskich i męskich postaci czy zwierząt to idealne wzory do sypialni lub domowego biura. Obrazy, zachwycające feerią barw świetnie sprawdzą w salonie, pokoju nastolatka, a nawet w przestrzeni klubowej. Jako grafiki do pokoju dziecka wykorzystać można rysunki zwierząt lub proste, geometryczne kompozycje