inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na wybrane produkty Oferta ważna do 26.09.2023 Koniec promocji za: : :

VIEW OF THE CITY: PARIS ~Art Collection~

Witaj w mieście miłości

Odkryj kolekcję

View of the city

View of the city

Paris

Zakochaj się w mieście otulonym mgłą, skąpanym w deszczu, muśniętym promieniami słońca... Odkryj majestat Wieży Eiffla i Pól Elizejskich - ale też dyskretny urok romantycznych kawiarni ukrytych gdzieś w bocznych, wąskich uliczkach. Zachwyć się potęgą klasycznej architektury, pospaceruj bulwarami nad Sekwaną, zgub się w labiryncie ścieżek na Montmartre, odetchnij głęboko i... poczuj, że żyjesz!

View of the city

Paryż ma wiele twarzy Zainspiruj się!

Zabieramy Cię w wyjątkową podróż do miasta świateł, miasta miłości i... miasta sztuki. Obrazy z motywem Paryża czy dekoracje w stylu francuskim to wciąż bardzo popularna inspiracja w wystroju wnętrz, a romantyczne zdjęcia z Francji czy fotografie paryskich zaułków świetnie sprawdzą się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych i utrzymanych w klimacie retro.

Francuskie dekoracje Ponadczasowa elegancja

Dekoracje w stylu francuskim to rzecz jasna nie tylko plakaty ze zdjęciami Paryża - jednak to właśnie Miasto Świateł od stuleci najbardziej inspiruje artystów, malarzy i fotografów. Zachwycające zdjęcia w czerni i bieli oraz w sepii urzekają swym minimalizmem, a jednocześnie pozwalają na wprowadzenie do wnętrza ponadczasowej elegancji i nutki tajemnicy.