inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach o średnim poziomie trudności

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 8
 5. 14
Zestawy do malowania po numerach o średniej trudności to propozycja dla osób, które są już nieco oswojone z pędzlem lub wykazują dobrze rozwinięte zdolności manualne. Malowanki o średniej trudności pozwalają nabrać wprawy potrzebnej do bardziej skomplikowanych malowanek. Wśród zestawów do malowania po numerach o średniej trudności od bimago nie brakuje pejzaży, motywów kwiatowych i intrygujących postaci. Wystarczy odrobina czasu i skupienia, aby stworzyć dzieło, które będzie dekoracją wnętrza podkreślającą Twoją artystyczną pasję.

Obrazy do malowania po numerach średnie

Posiadasz duszę artysty i chcesz spróbować swoich sił w malarstwie, ale nie do końca wiesz, od czego zacząć? A może uwielbiasz twórczość spod znaku DIY i szukasz nowego sposobu na wyrażenie swojej pasji? Jeżeli tak to malowanie po numerach o średniej trudności to propozycja idealna dla Ciebie. W ofercie bimago znajdziesz bogatą gamę obrazów, gotowych do samodzielnego pokolorowania przy pomocy dołączonych do zestawu farb akrylowych i pędzli. Z uwagi na fakt, że płótno podzielone jest na fragmenty z numerami, odpowiadającymi barwom konkretnych farb, nie ma mowy o jakiejkolwiek pomyłce podczas pracy i efekt końcowy z pewnością będzie zachwycający. Jedyne, czego potrzebujesz to duża doza precyzji i maksymalne skupienie na pracy.


 

Malowanki po numerach dla średniozaawansowanych

Zestawy do malowania po numerach oznaczone jako „średnie” idealnie sprawdzą się w przypadku osób, które mają pewne doświadczenia w pracy z pędzlem lub też mają dobrze rozwinięte umiejętności manualne. W przypadku tego poziomu trudności obraz podzielony jest bowiem na dość drobne elementy, jednak nie jest ich jeszcze tak wiele, jak w malowankach dla zaawansowanych. Można zatem spokojnie wyćwiczyć rękę przed bardziej skomplikowanymi zadaniami. Jeżeli chodzi o tematykę obrazów do malowania po numerach to bimago oferuje naprawdę szeroką gamę propozycji. Coś dla siebie znajdą tu zarówno wielbiciele pejzaży, portretów i motywów roślinnych, jak również osoby, chcące samodzielnie pomalować najbardziej znane dzieła sztuki. Nie brakuje również średnich malowanek, które z powodzeniem można sprezentować nieco starszym dzieciom, w tym rozwijającym swoje twórcze pasje nastolatkom.

Obrazy do malowania po numerach dla średniozaawansowanych

W sklepie bimago znajdziesz gotowe zestawy do malowania o różnym stopniu trudności. W ofercie mamy szkice dla osób dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z malarstwem, ale nie tylko. W naszych kolekcjach znajdziesz również kategorię malowanie po numerach dla średniozaawansowanych. To propozycja dla wszystkich tych, którzy w jakimś stopniu opanowali już posługiwanie się pędzlem i pragną dalej rozwijać swoje zdolności manualne. Chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów i ich zainteresowaniom, do oferty wprowadziliśmy wiele ciekawych propozycji. U nas znajdziesz między innymi szkice pojazdów, pejzaże, portrety i wiele więcej. To od Ciebie zależy, jaki rodzaj produktu wybierzesz. My ze swojej strony zapewniamy, że nie pożałujesz swojej decyzji i bardzo szybko zachwycisz się pięknym widokiem. Gotowy obraz bez problemu powiesisz na ścianie, prezentując tym samym swój talent artystyczny.

Zestawy do malowania dla średniozaawansowanych

Kompletne zestawy dla osób średniozaawansowanych są doskonałą propozycją na przyozdobienie ścian w domu, biurze lub lokalu usługowym. Podkreślą wystrój pomieszczenia, a przy tym zaprezentują Twój talent malarski. Wybierając ulubiony produkt z kolekcji malowanie po numerach dla średniozaawansowanych, w komplecie otrzymasz słoiczki z farbami akrylowymi. Ich kolory odpowiednio dobraliśmy do całości, tak żeby pomóc Ci stworzyć prawdziwe dzieło. Zadbaliśmy również o zestaw pędzli, które są różnej wielkości. Oprócz tego do opakowania dołączyliśmy oczywiście szkic na białym płótnie z ponumerowanymi elementami. Pomimo że zachęcamy Cię do zamówienia produktu dla osób mających już pewne doświadczenie w malarstwie, to nie obawiaj się. Do naszych zestawów zawsze dołączamy czytelną instrukcję przydatną w przypadku pojawienia się pewnych wątpliwości. Przejrzyj ofertę bimago i wybierz swój ulubiony produkt!