tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz

Pokój młodzieżowy – spersonalizowane wnętrze dla nastolatka

Pokój młodzieżowy to wyjątkowa przestrzeń, której urządzenia jest nie lada wyzwaniem. Pokoje nastolatków powinny odzwierciedlać ich osobowość, charakter i zainteresowania. Dla każdego nastolatka własny pokój jest pewnego rodzaju azylem, w którym powinien czuć się komfortowo i który powinien zapewniać odpowiednie warunki do nauki, odpoczynku i rozwoju pasji. Odpowiednie dekoracje I akcesoria wprowadzą niepowtarzalną atmosferę i pozwolą spersonalizować wnętrze według indywidualnych potrzeb.

Dekoracja pokoju nastolatka to sprawa bardzo indywidualna. Ważne, aby nie skupiać się na aktualnie obowiązujących trendach, tylko spojrzeć na dekorację pokoju młodzieżowego szerzej, jak na osobistą przestrzeń,w której nastolatek powinien naprawdę czuć się jak u siebie. Obrazy, fototapety czy naklejki pozwolą stworzyć niebanalną aranżację, która zależnie od wybranych motywów dekoracyjnych, będzie tworzyła wyjątkową, osobistą przestrzeń dla każdego nastolatka.

Metamorfoza w pokoju Mateusza

Metamorfoza

Mateusz jest fanem piłki nożnej i od lat wspiera i kibicuje swojej ulubionej drużynie. Jednak jego pasja nie znajdowała żadnego odzwierciedlenia w jego pokoju. Puste ściany dawały więc wyjątkowo szerokie pole do działania. Mateusz zdecydował się na udekorowanie całej ściany fototapetą przedstawiającą stadion sportowy w trakcie meczu futbolowego. Od teraz emocje sportowe towarzyszą mu każdego dnia, a cały pokój zyskał unikalny charakter!

Porada miesiąca

bimago. radzi:

Fototapeta to niebanalne rozwiązanie dekoracyjne, które umożliwia zagospodarowanie całej ściany i zaaranżowanie jej w ciekawy sposób. Jest to również oryginalna propozycja na dekorację pokoju nastolatka, która w wyjątkowy sposób może nawiązywać do zainteresowań Twojego dziecka. Sport, podróże, natura, kosmos, muzyka - w sklepie bimago znajdziecie wiele unikalnych wzorów, które znakomicie sprawdzą się w tej roli ! Stwórz spersonalizowana przestrzeń w pokoju Twojego nastolatka!

Zobacz inne wnętrza