tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 25.10.2021

William Turner Obrazy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Konstanz
od
64,92 zł
92,76 zł
Obraz na płótnie Shipwreck
od
64,84 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie On The Rhine
od
64,84 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie Landscape
od
64,84 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie Kanał Grande
od
64,92 zł
92,76 zł
Obraz na płótnie London
od
64,84 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie View of Lyons
od
85,80 zł
122,60 zł
Obraz na płótnie Lurleiberg
od
86,56 zł
123,68 zł
Obraz na płótnie Fire at Sea
od
64,92 zł
92,76 zł
Obraz na płótnie Regulus
od
64,84 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie Harlech Castle
od
64,76 zł
92,56 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Obrazy Turnera na płótnie

William Turner to jeden z najlepszych malarzy na świecie specjalizujących się w pejzażach. Pomimo tego, że Turner urodził się w XVIII wieku w Anglii jego dzieła bardziej przypominają te z późniejszej epoki. Artysta ten na samym początku swojej kariery skupiał się na detalach, starając się z jak najlepszą dokładnością odwzorować świat. Bardzo dużo podróżował i obserwował przyrodę, dlatego jego ostateczny styl uległ kompletnej przemianie. Całkowicie odszedł od zasady konstruowania kompozycji z poszczególnych elementów na rzecz syntezji. Twórczość tego wybitnego, angielskiego malarza przez niektórych krytyków sztuki uznawana jest za źródło inspiracji dla impresjonistów.

czytaj więcej zwiń opis

Reprodukcje obrazów Williama Turnera

Turner i jego malarstwo stanowi ważny element dla całej historii sztuki. Obrazy Turnera są niepowtarzalne i wyjątkowe. Ich cechą charakterystyczną jest zmienność. To z jaką lekkością obrazuje potęgę nieprzewidywalnej natury budzi prawdziwy podziw. Turner opanował do perfekcji sztukę łapania chwili i uwieczniania jej na płótnie. Kłębiące się chmury, wiatr czy deszcz nie stanowił dla niego najmniejszego problemu. Jego materia malarska jest nie do powtórzenia, co czyni go zupełnym pionierem w nowym podejściu do sztuki. Dziś dzięki reprodukcjom sławnych obrazów każdy z nas może mieć arcydzieło malarstwa w swoim domu.

Turner obrazy do salonu i biura

O obrazach angielskiego artysty marzy niejeden znawca sztuki. Reprodukcje słynnych obrazów to prawdziwa gratka dla pasjonatów XIX-wiecznego malarstwa. Na dziełach Turnera dominują piękne odcienie błękitów, szarości, żółci, które idealnie sprawdzą się w salonie, biurze oraz sypialni. Tak wytworne dzieła najlepiej zawiesić nad łóżkiem czy biurkiem, dzięki temu będzie stanowił dominujący detal w wystroju wnętrza. Obrazy Turnera to również świetny pomysł na oryginalny prezent z okazji urodzin czy imienin. Ten wyjątkowy dodatek dobrze będzie prezentował się w klasycznych przestrzeniach lub tych bardziej wytwornych utrzymanych w stylu glamour.