tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-35% na wybrane produkty Oferta ważna do 18.10.2021 Zobacz

Malowanie po numerach miasta

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Malowanki po numerach miasta

Malowanie po numerach miastto niezwykle kreatywny i oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu. To świetny sposób na ukojenie nerwów oraz na odcięcie się od problemów codzienności, kiedy wszystkie dotychczasowe sposoby zawodzą. Trzy poziomy trudności - łatwy, średni oraz trudny - sprawiają, że każdy aspirujący malarz znajdzie w ofercie sklepu miejski pejzaż idealny dla siebie. Skrupulatne wypełnianie odpowiednimi kolorami wyznaczonych pól pozwala na skuteczne oczyszczenie głowy po całym dniu pełnym wrażeń. Duże skupienie towarzyszące pracy twórczej, a także cierpliwość, jaka jest do tego potrzebna, z dużą łatwością wprowadzą nas w stan harmonii oraz tak potrzebnego relaksu. Malowanki po numerach z najpiękniejszymi miastami to także doskonały pomysł na kreatywny prezent, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Szczególnie w przypadku tej drugiej grupy pozwolą na rozwój kreatywnego myślenia, a także umożliwią poznanie wielu zróżnicowanych kolorów.

Czytaj więcej Zwiń opis

Zestawy do malowania po numerach z miastami

Zestaw malowanie po numerach miasta - podobnie jak inne zestawy z oferty sklepu bimago - składa się pędzli o różnej grubości, które pozwolą na precyzyjne wypełnienie pustych konturów, farb akrylowych we wszystkich niezbędnych kolorach, a także z obrazu z pustymi, odpowiednio ponumerowanymi polami.
Motyw miasta ma w sobie dużo dynamiki i energii. Mnogość przeróżnych detali, nagromadzenie różnych budynków oraz postaci z pewnością zajmą naszą uwagę na wiele długich godzin, wypełnionych żmudną, ale pełną satysfakcji pracą. Gotowy obraz z pewnością będzie także stanowić oryginalny element dekoracyjny w wystroju wnętrz. Własnoręcznie namalowane dzieło z z dumą można powiesić w prywatnym pomieszczeniu, jak sypialnia, a także w bardziej publicznym, jak salon czy jadalnia.