inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach miasta

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Każde miasto ma własną duszę, jak ją najlepiej odkryć? Na własnej skórze, gubiąc się w alejkach i odnajdując w niesamowitych miejscach, podziwiając detale architektury, czytając przewodnik czy … wybierając się w malarską podróż za pomocą malowanek po numerach od bimago! Paryż, Nowy Jork, Rzym, Londyn — stwórz artystyczny pejzaż swojego ulubionego miasta lub destynacji, o której marzysz. Uwiecznij swoje wakacyjne wspomnienia na płótnie. Malowanie po numerach miasta to również idealny prezent dla każdego globtrotera — małego i dużego!

Malowanki po numerach miasta

Malowanie po numerach miasto niezwykle kreatywny i oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu. To świetny sposób na ukojenie nerwów oraz na odcięcie się od problemów codzienności, kiedy wszystkie dotychczasowe sposoby zawodzą. Trzy poziomy trudności - łatwy, średni oraz trudny - sprawiają, że każdy aspirujący malarz znajdzie w ofercie sklepu miejski pejzaż idealny dla siebie. Skrupulatne wypełnianie odpowiednimi kolorami wyznaczonych pól pozwala na skuteczne oczyszczenie głowy po całym dniu pełnym wrażeń. Duże skupienie towarzyszące pracy twórczej, a także cierpliwość, jaka jest do tego potrzebna, z dużą łatwością wprowadzą nas w stan harmonii oraz tak potrzebnego relaksu. Malowanki po numerach z najpiękniejszymi miastami to także doskonały pomysł na kreatywny prezent, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Szczególnie w przypadku tej drugiej grupy pozwolą na rozwój kreatywnego myślenia, a także umożliwią poznanie wielu zróżnicowanych kolorów.


 

Zestawy do malowania po numerach z miastami

Zestaw malowanie po numerach miasta - podobnie jak inne zestawy z oferty sklepu bimago - składa się pędzli o różnej grubości, które pozwolą na precyzyjne wypełnienie pustych konturów, farb akrylowych we wszystkich niezbędnych kolorach, a także z obrazu z pustymi, odpowiednio ponumerowanymi polami.
Motyw miasta ma w sobie dużo dynamiki i energii. Mnogość przeróżnych detali, nagromadzenie różnych budynków oraz postaci z pewnością zajmą naszą uwagę na wiele długich godzin, wypełnionych żmudną, ale pełną satysfakcji pracą. Gotowy obraz z pewnością będzie także stanowić oryginalny element dekoracyjny w wystroju wnętrz. Własnoręcznie namalowane dzieło z z dumą można powiesić w prywatnym pomieszczeniu, jak sypialnia, a także w bardziej publicznym, jak salon czy jadalnia.

Obrazy do malowania po numerach miasta

Ciekawi Cię, dlaczego właściwie postawiliśmy na malowanie po numerach miasta? Uznaliśmy, że w kolekcji bimago nie może zabraknąć takich motywów, ponieważ są bardzo stylowe. Gotowy, stworzony przez Ciebie obraz jest doskonałą alternatywą dla powieszonych na ścianie plakatów bądź zdjęć. Codzienne podziwianie go będzie dawało dużo satysfakcji, stanie się też okazją do zbierania pochwał od domowników i gości, którzy przyjdą w odwiedziny. Malowanie po numerach miasto to doskonała propozycja, jeśli szukasz czegoś oryginalnego, estetycznego oraz ciekawego do odtworzenia. W kolekcji bimago są wyselekcjonowane wzory, różniące się kolorystyką, ale też poziomem trudności. Nie mamy więc wątpliwości, że każdy coś dla siebie wybierze.

Zestawy do malowania z różnymi miastami

Zastanów się dobrze, jakie malowanie po numerach miasto Cię interesuje. Mamy bardzo wiele propozycji. Wśród dostępnych motywów dostrzeżesz akcenty Paryża, Londynu, Santorini, Wenecji, a nawet Nowego Jorku. Wprowadziliśmy do asortymentu piękne miejskie krajobrazy, a także inne motywy. Malowanie po numerach miasta zainspiruje Cię do działania i rozwijania swoich plastycznych zdolności. Być może zestawy bimago będą też zachętą do odwiedzenia malowanych miejsc, co pozwoli Ci na tworzenie kolejnych miłych wspomnień oraz poszerzanie horyzontów. Ponieważ w komplecie dostajesz wszystkie niezbędne akcesoria, od razu po rozpakowaniu zamówienia możesz przejść do działania – nic Cię nie powstrzymuje! Wygospodaruj trochę wolnego czasu, chwyć pędzle w dłoń i stwórz własny obraz. Rozwijaj swoją kreatywność, pozbądź się negatywnych emocji i ćwicz cierpliwość – na to wszystko pozwalają zestawy do malowania po numerach od bimago. Możesz mieć pewność, że nasze produkty Cię nie zawiodą.