-25% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 24.11.2020 Zobacz

Obrazy Zen

Liczba produktów w kategorii: 190

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Fotografia na płótnie Ogród spokoju
od
63,36 zł
84,52 zł
Obraz na płótnie Ogród spokoju
Zdjęcie na płótnie Turkusowy spokój
od
111,96 zł
149,32 zł
Obraz na płótnie Turkusowy spokój
Obraz nowoczesny Skrzydlaty smok
od
162,72 zł
216,96 zł
Obraz na płótnie Skrzydlaty smok
Fotografia na płótnie Spokojny Budda
od
111,24 zł
148,32 zł
Obraz na płótnie Spokojny Budda
Obraz nowoczesny Zen i bambus
od
84,36 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Zen i bambus
Zdjęcie na płótnie Fioletowy relaks
od
111,96 zł
149,32 zł
Obraz na płótnie Fioletowy relaks
Fotografia na płótnie Chwile relaksu
od
168,00 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Chwile relaksu
Obraz nowoczesny Śpiący Budda
od
168,00 zł
224,04 zł
Obraz na płótnie Śpiący Budda
Zdjęcie na płótnie Gałązka bonsai
od
166,56 zł
222,08 zł
Obraz na płótnie Gałązka bonsai
Obraz nowoczesny Waleczny smok
od
162,72 zł
216,96 zł
Obraz na płótnie Waleczny smok
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Obraz zen z bambusem, buddą, płynącą wodą

Jesteś miłośnikiem orientu? Marzysz o wakacjach w dalekiej Azji? Cenisz sobie bliskość natury i harmonię w różnych dziecinach życia? Wprowadź do swojego domu dekoracje, które nadadzą mu klimatu zen, co oznacza spokojny umysł. Możesz mieć pewność, że obrazy w stylu zen będą sprzyjać relaksowi, spokojowi i wypoczynkowi. Aranżację w stylu zen zapewnią obrazy z bambusem lub płynącą wodą. Ten motyw pojawia się najczęściej w łazienkach, ale sprawdzi się równie dobrze w każdym innym pomieszczeniu domu. Miłośnicy orientu często ustawiają na półce figurkę Buddy. A można przecież jego wizerunek umieścić także na obrazie i powiesić na ścianie. Do tego klimatu będą pasować zwiewne firany i zasłony, dzwoneczki zawieszone pod sufitem lub w oknach, a także stylizowane na orientalne dywany. Dobrze wprowadzić do pomieszczeń trochę drewna, żywych kwiatów, a nawet wody, na przykład w formie mini fontanny.

czytaj więcej zwiń opis

Feng shui obrazy w salonie

Zasady feng shui bardzo dokładnie określają, jaki powinien być rozkład pomieszczeń w domu, aby zapewniał zdrowie i dobrobyt. Jednak w europejskich warunkach dość trudno spełnić te wymagające normy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby obrazy do domu dobrać zgodnie z zasadą feng shui. A mówi ona, że powinny one wspierać energię miejsca, w których chcemy je zawiesić. Salon to z jednej strony miejsce wypoczynku, ale także pracy czy spotkań ze znajomymi. Energii dodadzą mu optymistyczne obrazy w intensywnych barwach. Można tu zawiesić obrazy przedstawiające orientalne kwiaty albo jaskrawe mandale.

Feng shui obrazy w sypialni

Sypialnia powinna być miejscem, w którym króluje spokój. Taki klimat zapewnią przede wszystkim jasne, ciepłe dekoracje. Tu również sprawdzą się mandale, ale w stonowanych, pastelowych barwach. W sypialni można powiesić obraz Buddy albo dekoracje z motywem roślinnym.
W taki klimat najlepiej wpiszą się przede wszystkim jasne, ciepłe dekoracje. Tu również sprawdzą się mandale, ale w stonowanych, pastelowych barwach. W sypialni można powiesić obraz Buddy albo dekoracje z motywem roślinnym.