inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Malowanie po numerach dla początkujących

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Chcesz zacząć swoją przygodę z malowankami? Sięgnij po zestawy do malowania po numerach dla początkujących od bimago! W przypadku łatwych malowanek obraz podzielony jest na dość duże fragmenty, dzięki czemu wypełnienie przestrzeni farbą nie przysparza trudności i pozwala na nabycie wprawy. W bimago oferujemy zestawy o różnej tematyce – dorosłym proponujemy pejzaże czy portrety, zaś serca dzieci podbiją postacie z bajek i zwierzątka! Dzięki zestawom do malowania po numerach dla początkujących poczujesz się jak artysta.

Zestawy do malowania po numerach łatwe

Malowanie po numerach stanowi bardzo przyjemny, kreatywny i efektywny sposób na spędzanie wolnego czasu. Precyzyjne wypełnianie odpowiednim kolorem farby kolejnych pól na płótnie pozwala na oderwanie myśli od codziennych spraw i ma działanie kojące, a do tego pobudza wyobraźnię. Łatwe zestawy malowania po numerach to propozycja idealna dla osób, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tym kreatywnym hobby. W przypadku takiego poziomu trudności obraz podzielony jest na dość duże fragmenty, dzięki czemu wypełnienie przestrzeni farbą wedle oznaczeń jest dość proste i umożliwia wyćwiczenie ręki przed bardziej skomplikowanymi wzorami. Z uwagi na fakt, że każdy zestaw z oferty bimago zawiera zarówno nadrukowany na płótnie obraz z numerami, jak i komplet farb oraz pędzli, łatwa malowanka może stać się również ciekawym prezentem dla miłośników DIY lub dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Malowanie po numerach wymaga skupienia i precyzji, przez co doskonale wpływa na umiejętności manualne najmłodszych oraz ich koordynację ruchową. Do tego jest świetną zabawą i stanowi dobry wstęp do zaznajomienia najmłodszych ze światem sztuki.


 

Łatwe malowanki po numerach dla dzieci i dorosłych

W ofercie bimago znaleźć można zestawy do malowania po numerach dla początkujących o niezwykle zróżnicowanej tematyce. Najmłodsi mogą wybrać urocze zwierzątka czy bohaterów ulubionych bajek, a dorośli mają do dyspozycji między innymi urokliwe pejzaże, martwe natury, motywy roślinne i portrety. Samodzielne pokolorowanie wybranego obrazu z pewnością przyniesie każdemu olbrzymią satysfakcję, a ukończone dzieło może stać się wyjątkową i niezwykle efektowną dekoracją domu czy biura.

Obrazy do malowania po numerach dla początkujących

Jeśli się wahasz, czy malowanie po numerach to rozrywka dla Ciebie, znajdujesz się we właściwym miejscu. Nasze produkty udowodnią Ci, że jest to idealne hobby dla każdego! Wprowadziliśmy do asortymentu malowanie po numerach łatwe, z nieskomplikowanymi wzorami. Pozwolą Ci na wkroczenie w zupełnie inny świat, w którym poczujesz się jak prawdziwy artysta. Nie obawiaj się, że żaden zestaw nie przypadnie Ci do gustu. W kategorii malowanie po numerach dla początkujących są rozmaite motywy. Proponujemy wzory ze zwierzętami, ludźmi, a także piękne krajobrazy leśne i zaskakujące abstrakcje. Swoją ofertę polecamy nie tylko dorosłym, ale i dzieciom – każdy coś tu dla siebie znajdzie.

Zestawy do malowania dla początkujących

Malowanie na płótnie łatwe to wyjątkowa kolekcja. Stopniowo rozszerzamy ją o kolejne motywy, aby mieć pewność, że każdy, kto do niej zajrzy, szybko zakocha się w tej aktywności. Zestawy pozwalające na malowanie po numerach dla początkujących zawierają wszystko, czego potrzebujesz. W swojej przesyłce znajdziesz płótno, odpowiednio dobrane farby i pędzelki do precyzyjnego wypełniania ponumerowanych pól. Wszelkie wątpliwości rozwieje instrukcja, zawiera wszelkie szczegóły dotyczące malowania po numerach dla początkujących. Gotowe obrazy prezentują się na tyle ciekawie, że możesz bez przeszkód udekorować nimi swój dom. Patrząc na nie, będziesz czuć dumę, że udało Ci się je samodzielnie stworzyć. Malowanie po numerach łatwe to jeden z lepszych sposobów na rozwijanie i doskonalenie swoich plastycznych zdolności. Nawet jeśli wydaje Ci się, że ich nie masz, zamów jeden lub kilka dostępnych w bimago zestawów. Szybko przekonasz się, że malowanie bardzo dobrze Ci idzie. Pozostań w świecie sztuki na dłużej!