inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 29.02.2024 Koniec promocji za: : :

Morocco~Art Collection~

Wejdź do świata kolorów

Odkryj kolekcję

Under the southern sun

Morocco

Leniwe, popołudniowe promienie słońca subtelnie sączą się przez palmowe liście. W powietrzu czuć żar południa, lekko już przełamany obietnicą wieczornego chłodu. Spalona ziemia w odcieniach terakoty i piaskowy majestat pustyni splatają się z lazurem nieba i pięknem architektury. Zamknij oczy i poczuj, że znów tu jesteś. Tu, gdzie targ pachnie przyprawami, a morze obiecuje tajemnicę i przygodę. Wejdź do świata kolorów i zanurz się w nim. Witaj pod południowym słońcem Maroka!

embrace the moment
Magic of the shadows
can best be seen in the deserts Mehmet Murat Ildan
s

Obrazy na płótniepowiew sztuki w Twoim domu

Maroko to kraj, który pełnymi garściami czerpie zarówno z tradycji śródziemnomorskiej, jak i ze swojego arabskiego dziedzictwa. To niesamowite połącznie kultur inspiruje dekoratorów wnętrz na całym świecie, a typowe elementy marokańskich dekoracji (mozaiki, koniczyna czy terakota) chętnie stosujemy dobierając dodatki do wystroju naszych europejskich domów i mieszkań.

Plakaty ścienneDuet idealny

Plakaty ze zdjęciami miast czy obrazy z miastami takimi jak Marakesz, Fez czy Tanger fascynują swym lekko egzotycznym urokiem, a tapety w stylu marokańskim nadają wnętrzu niesamowitego klimatu. I nawet jeśli miasto na fototapecie nie jest Twoim ulubionym motywem, dekoracje inspirowane Marokiem zachwycą Cię swoją różnorodnością. Odkryj tapety z ornamentami czy motywy nawiązujące do marokańskich płytek i kafelków - i przywołaj wspomnienia wakacyjnych wojaży!