inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 24.01.2022 Zobacz

Malowanie po numerach zwierzęta

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Styl

  • Pokaż więcej styli

    Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Odkryj fascynujący świat zwierząt dzięki obrazom do samodzielnego malowania. Malowanie po numerach zwierzęta od bimago to świetny sposób na kreatywny relaks! Malowanki po numerach zwierzęta zawierają wszystko, czego potrzebujesz, by wyruszyć w artystyczną podróż. Obrazy malowanki ze zwierzętami to również świetny pomysł na prezent dla dziecka! Gotowy obraz sprawdzi się jako zabawna i edukacyjna dekoracja pokoju dziecięcego, która pomoże stworzyć przyjazny i bezpieczny dla dziecka klimat we wnętrzu.

Malowanie po numerach zwierzęta

Zwierzęta od zawsze żyły obok i wśród ludzi. Fascynując, wzbudzając strach, ale także przynosząc ukojenie w trudnych chwilach. Nic więc dziwnego, że stały się często uwiecznianym na płótnie motywem. W historii malarstwa nie brakuje obrazów z końmi, dzikimi zwierzętami lub domowymi pupilami. Teraz i Ty możesz stać się artystą, który w prosty sposób namaluje swój ulubiony gatunek zwierzęcy. Wszystko dzięki malowaniu po numerach ze zwierzętami. To bardzo prosta technika wyrazu artystycznego, która niczym za jednym pociągnięciem pędzla pozwoli Ci zamienić się w malarza. Zestawy do malowania po numerach ze zwierzętami składają się bowiem z płótna złożonego z pustych, ponumerowanych pól do samodzielnego wypełnienia. Pakiet zawiera także wszystkie inne elementy, niezbędne do stworzenia obrazu: pędzle o różnej grubości, które pozwolą na precyzyjne wypełnianie pól, a także farby akrylowe we wszystkich potrzebnych kolorach. A różne poziomy trudności - od łatwego, przez średni aż po trudny - pozwolą na dostosowanie obrazu do wieku, poziomu zaawansowania, a także… cierpliwości.

Czytaj więcej Zwiń opis

Zestawy do malowania po numerach zwierzęta

Malowanie obrazu po numerach to doskonały sposób na odpoczynek. Stworzenie własnej dekoracji ze zwierzętami nie tylko zajmie wolny czas, ale i dostarczy ogromnej satysfakcji. Powolne wyłanianie się zwierzęcych kształtów, stopniowe odkrywanie detali ich upierzenia i sierści z pewnością doskonale zrelaksuje zmęczoną po całym dniu głowę. W ofercie sklepu bimago znajdują się zwierzęta, które zachwycą każdego, w zależności od upodobań i wieku. Urocze, baśniowe jednorożce, prehistoryczne dinozaury, przyjazne kociaki czy kolorowe flamingi z pewnością trafią w dziecięce serca. Z kolei nieco groźniejsze (i bardziej skomplikowane) lwy czy wilki to dobra propozycja do starszych adeptów sztuki malarskiej.